Зволожувати і масажувати

Основні правила догляду рук у холодну пору року

Восени і взимку організм людини найбільш вразливий. Різкі температурні перепади, дощова, вітряна та сніжна погода здатні спровокувати не лише застудні захворювання, а й негативно вплинути на шкіру та нігті.
Найбільш схильна до такого стану шкіра рук, яка пізньої осені та взимку обвітрюється, пересихає, червоніє та лущиться. Щоб цього уникнути, треба додержувати простих правил, які дозволять захистити руки.
Не забувайте зволожувати шкіру
Щоби шкіра рук залишалася здоровою і красивою, регулярно застосовуйте зволожувальний крем вранці, за пів години до виходу з дому, та ввечері. Ті, у кого суха шкіра, повинні користуватися кремом частіше – після кожного контакту з водою.
Мийте руки в теплій воді
Це правило надзвичайно важливе, оскільки миття рук у холодній та гарячій воді може стати стресом для шкіри, якого й без того вистачає у холодну пору року. Застосовуйте мило з натуральних компонентів, яке не викликає подразнення і дбайливо живить шкіру. Крім того, відмовтеся від сушок – після миття руки необхідно промокнути серветкою або дати волозі самостійно проникнути в шкіру.
Доглядайте кутикулу
В осінньо-зимовий період кутикула вимагає особливого догляду, бо також схильна до пересихання. З метою зволоження краще використовувати натуральну олію, що містить вітамін Е. Змащуйте нею кутикулу легкими коловими рухами. Такий масаж дозволить стимулювати кровообіг у корені нігтьової пластини, що покращить не лише стан кутикули, а й позитивно позначиться на самій нігтьовій пластині.
Користуйтеся парафіном
Парафін, нагрітий до певної температури, дозволить створити на поверхні шкіри вологонепроникну плівку. Така оболонка сприяє розкриттю пор, кращому поглинанню глибоких шарів епідермісу та активному виведенню токсичних речовин. А створений парниковий ефект зволожить шкіру.
Робіть манікюр упродовж цілого року
Доглядати нігті та шкіру рук необхідно впродовж усього року. Акуратно зроблений манікюр дозволить позбавитися від задирок, які найчастіше утворюються в міжсезоння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5087 / 1.54MB / SQL:{query_count}