Українці живуть трохи більше 70…

За останні 20 років середня тривалість життя у світі зросла на п’ять років

При цьому найпомітніші покращення показників спостерігаються в Африці, йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров’я, повідомляє Українська правда з посиланням на британський часопис The Daily Mail. Згідно з документом, середня очікувана тривалість життя у світі дітей, які народилися у 2015 році – 71 рік для жінок і 69 – для чоловіків. 
Фахівці ВООЗ стверджують, що тривалість життя збільшилася завдяки покращенню медичної допомоги для дітей та доступності ліків, у тому числі від малярії та ВІЛ. Як стверджують експерти, нині зафіксовано найшвидше зростання тривалості життя, починаючи з 1960 року. 
Найнижча тривалість життя досі лишається у Сьєрра-Леоне – 49,3 року для чоловіків та 50,8 для жінок. В Японії тим часом жінки доживають до 86,8 року, а чоловіки у Швейцарії до 81,3 року – це найкращі показники у світі. 
В Україні середня тривалість життя, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, становить 71,3 року. В документі також стверджується, що Україна опинилася серед 36 країн з катастрофічними особистими витратами громадян на здоров’я (понад 25% від доходів домогосподарства). Статистика враховує захворюваність, рівень витрат на медицину та близько тисячі інших показників. У цьому списку також є Грузія, Росія, Гана, Болгарія, Латвія, Естонія та Уганда.
Звіт також вказує на рівень материнської смертності у світі. У 2015 році в Африці при пологах померли 195 тисяч жінок, тоді як у Європі таких випадків сталося лише 1800. Однак Маргарет Чан, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я наголосила, що наведені цифри презентують “великі успіхи” глобальної охорони здоров’я. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4698 / 1.53MB / SQL:{query_count}