Хворих на діабет вносять в інтерактивний реєстр

МОЗ зініціювало створення електронної бази даних інсулінозалежних

Інтерактивний реєстр допоможе уніфікувати всю роботу з ведення пацієнтів, хворих на діабет, повідомляє прес-служба МОЗ. Реєстр створили зусиллями Міністерства та за допомогою волонтерів. 
“З огляду на право пацієнта на нерозголошення його даних, ми передбачили реєстром три рівні доступу до інформації: перший рівень з максимальним доступом має медичний заклад і той лікар, який веде пацієнта (це ПІБ, інформація про вид діабету, препарати які виписуються, це динаміка ведення цього пацієнта, це ускладнення, які є у пацієнта, це дати візитів до лікаря, всі призначення лікаря і інформація власне про лікаря); другий рівень доступу до інформації отримують обласні управління охорони здоров’я, вони зводять і акумулюють ці дані; третій рівень доступу має МОЗ України, який бачить лише статистичні дані, аби доводити їх до Міністерства фінансів, Кабінету Міністрів України і захищати запити на наступний бюджетний рік по виділенню коштів”. – розповіла Олександра Павленко, перший заступник міністра охорони здоров’я України.
Наразі реєстр працює у пілотному режимі: повністю підключена Житомирська і Дніпропетровська області, до кінця року – початку наступного системою планується охопити всі області. 
Зі слів Андрія Ізмайлова, члена робочої групи з питань запровадження реєстру, це база даних, з якою матимуть можливість працювати і лікарі, і аптеки, і департаменти охорони здоров’я, і МОЗ, але кожен учасник бачить лише ту інформацію, яка необхідна йому відповідно до рівня компетенції. Важливо, що безпосередньо в системі лікар може виписати рецепт за відповідним шаблоном, а аптека – відпустити вказаний препарат, і інформація про це буде збережена в історії ведення пацієнта. Для останнього це означає вільний і постійний доступ до лікування, незалежно від зміни лікаря, місця проживання чи перебування. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5013 / 1.53MB / SQL:{query_count}