Позитиви і негативи трудової міграції жінок

Про це говоритимуть сьогодні у Львові на VI Екуменічному соціальному тижні

У Львові під час VI Екуменічного соціального тижня відбудеться панельна дискусія про соціальні наслідки жіночої трудової міграції. Учасники обговорять актуальні та болючі питання міграції жінок, соціального сирітства, дитячого виховання і торгівлі людьми. 
Захід розпочнеться 3 жовт­ня в приміщенні Українського католицького університету (корпус філософсько-богословського факультету, що на вул. Хуторівка, 35-а).
“Жіноча міграція переформатовує українські суспільні відносини, змінює уявлення про норми та межі відповідальності кожного члена родини, впливає на формування нових соціальних ідентичностей всередині суспільства. Хибною є думка, що міграція жінок  має тільки негативні наслідки (хоча  вони, звичайно, є). Бо міграційна стратегія, зокрема, здійснювана жінкою, – це подолання приватної, персональної і загальносуспільної кризи. 
В багатьох випадках, вона завершується перемогою людини над обставинами, а отже, змінами в її середовищі. Є шанс, що цю важливу суспільну дискусію ми таки зможемо реалізувати на рівні глибокого осмислення. Це потрібно нам усім”, – зазначає модератор заходу Світлана Одинець.
Доповідачами будуть представник Франкфуртського університету ім. Йогана-Вольфганга Ґете професор Гельма Лутц; голова комісії Української греко-католицької церкви у справах мігрантів Григорій Селещук; молодша наукова співробітниця Інституту народознавства Національної академії наук України, керівник проектів комісії УГКЦ у справах мігрантів, редактор міграційного порталу “Навігатор” Світлана Одинець; правозахисник, президент міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда Україна” Катерина Левченко; соціолог, кандидат соціологічних наук Марта Чумало з ГО “Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” та ін.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4954 / 1.53MB / SQL:{query_count}