Сьогодні в дитячих магазинах можна купити іграшку на будь-який смак – від ляльки з власним будиночком і гардеробом до слона у зріст дитини. Але навіть найкрасивіша і найдорожча не зрівняється з тією, яка виготовлена власними руками. Нещодавно свою душу та частинку тепла в симпатичні собачки, пташки і котики вкладали діти-гуртківці УДЮМК Залізничного району, для яких у приміщенні “Родинного клубу” відбувся майстер-клас “М’яка іграшка”.
“Для дітей усе, що зроблено власними руками, – важлива і дуже цікава річ. Процес виготовлення приносить багато радості, додає гордості, а також упевненості у власних силах. Можливо, вони не такі акуратні, як фабричні штамповані вироби, проте зроблені з дитячою теплотою”, – розповіла “Пошті” педагог-організатор УДЮМК Залізничного району Наталія Ковальова.
ДО ТЕМИ УДЮМК Залізничного району розташований на вул. Виговського, 34. У дитячо-юнацькому молодіжному клубі дитина може записатися на секцію дзюдо, спортивні, бальні танці, загальну фізичну підготовку, англійську мову. Окрім цього, діють гуртки настільного тенісу, образотворчого мистецтва, бісероплетіння, краєзнавчо-пізнавальний гурток “Пласт” та театральний. Усім охочим слід звертатися за телефоном 295-82-46. |
На виготовлення однієї іграшки, від викрійки до останнього стібка, витрачається приблизно година-дві. А щоб іграшка виглядала якнайкраще – її можна “начинити”. Для цього Наталія Ковальова рекомендувала дітям використовувати синтепон, вовну і навіть кавові зернята.
Зробити власну іграшку прийшла й восьмирічна Оля. Віддавати чи дарувати її нікому не хоче, адже для дитини це надто символічно. “Вирішила зробити маленького котика – у пам’ять про власного, який нещодавно потрапив в аварію”, – каже дівчинка.
З власноруч виготовленою іграшкою можна робити що завгодно – залишити собі, подарувати близькій людині, зробити цікавий брелок на ключі чи рюкзак або ж повісити на новорічну ялинку.
Залишити на пам’ять авторську іграшку вирішила і 12-річна Яна. “Про майстер-клас з виготовлення м’яких іграшок дізналася в УДЮМКу. Я ходжу на театральний гурток, де почула, що можна прийти і спробувати пошити м’яку іграшку своїми руками. Стало цікаво. Знаю одне: тепер іграшки не нищитиму, адже їх так важко робити”, – зізналася Яна.