Бути вродливою за будь-якої погоди!

Із приходом холодів варто подбати й про своє обличчя. Під впливом несподіваної зміни температур і різкого вітру шкіра стає тьмяною і беззахисною. Що ж робити, аби залишатися вродливою за будь-якої погоди?

Із приходом холодів варто подбати й про своє обличчя. Під впливом несподіваної зміни температур і різкого вітру шкіра стає тьмяною і беззахисною. Що ж робити, аби залишатися вродливою за будь-якої погоди? Звісно, можна регулярно відві­дувати салони краси, але як піклуватися про свою вроду власноруч? 

Від очищеннядо живлення

Звісно, найважливіше – це очищення, зволоження і живлення. Шкіра потребує засобів для відновлення. Такими є препарати з кедровою олією та олією жожоба (тут є вітамін Е), з фруктовими кислотами. Вітамін C освітлює тон шкіри, зміцнює її, захищає від шкідливої дії сонячних променів. Вітамін E, також як і А, уповільнює процеси старіння, покращує структуру шкіри. Слід користуватися кремами з цими компонентами. Водночас не зайвим буде їсти продукти з цими ж вітамінами. Проте панацеї все ж не існує.

Аби не дістати побічних наслідків чи переохолодження шкіри, креми слід накладати як мінімум за 30 хв. до виходу на вулицю. Через кілька хвилин потрібно промокнути шкіру серветкою. А ось умиватися не варто принаймні годину до виходу на свіже повітря.

Щоб нанести крем правильно, накладіть його легкими рухами пальців так, щоб він сам всмоктався. У жодному разі не розтирайте його (адже будь-який дотик до шкіри спричиняє її розтягнення). Багато хто вважає, що з кремом на обличчі можна спати до ранку. Цього не варто робити – може призвести до набряків. Залишати його більше ніж на 20 хвилин не варто. Надлишки крему треба змити.

Для очищення необхідно використовувати молочко, лосьйон чи гель. Важливим етапом догляду за шкірою є тонізація. Аби підготувати шкіру до засвоєння поживних елементів, потрібно використовувати тоніки. Вони стимулюють обмінні процеси, поліпшують стан кровоносних судин.

Для кращого ефекту косметологи рекомендують придбати усі засоби гігієни – і лосьйон, і тонік, і крем – від однієї фірми.

Не забувайте, що не всі засоби можна змивати водою, тим більше зараз. Скраби й пілінги треба тримати на обличчі 10-15 хв, після чого вони висихають. Слід їх струсити або витерти сухою серветкою. Після цього протріть обличчя лосьйоном або молочком. Однак не захоплюйтеся пілінгом, його можна робити лише раз на тиждень.

Якщо шкіра надто суха, ранкове вмивання замініть на очищення зволожувальними косметичними засобами. Старайтеся ввечері вмиватися гелем, пінкою чи рідким милом.

Без губної помади на вулицю – зась! Навіть якщо ви противниця косметики, для гігієнічної помади слід зробити виняток. Інакше губи потріскаються.

Узимку шкіру треба підживлювати, зволожувати, оскільки в  кімнатах з центральним опаленням повітря стає надто сухим. Шкіра втрачає багато води, тому із сухістю слід боротися. Для цього можна використовувати мокрі рушники чи кімнатні рослини.

Що їсти, аби бути красивою?

Впливає на стан нашої зовнішності і те, що ми їмо. Проблеми зі шкірою часто спричинені порушенням обміну речовин. Аби цього уникнути, варто вживати менше цукру. Принаймні слідкувати, аби денна норма його вживання не перевищувала 80 г (не забувайте, що цукор є і в багатьох продуктах). І не виправдовуйтеся, що, якщо організм вимагає солодощів, це корисно. Однак якщо відмовитись від ласощів вам надто складно, треба просто замінити їх на мед, фрукти. Мед багатий на мікроелементи, вітаміни С і В.

Також вживайте більше води, адже вона (але ніяк не соки чи газовані напої) зволожує шкіру і нормалізує її колір. А ось вживання алкоголю і кофеїну слід знизити – вони виводять вологу з організму, що спричиняє появу набряків і сухості. Особливо важливі для шкіри такі елементи, як бета-каротин і селен.

Оля Никорак
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4327 / 1.57MB / SQL:{query_count}