Зараз випускники шкіл долають дуже важливу сходинку свого життя. Від вступу на навчання залежить не лише майбутній фах юнака чи дівчини, а й подекуди їх доля. Тож на цьому етапі випускникові необхідно відповідально та наполегливо поставитися до вирішення важливих питань.
В Україні з 3 червня триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В усіх, хто успішно пройшов реєстрацію, в запрошенні-перепустці, розміщеному на персональній інформаційній сторінці, вказані дата й час проведення ЗНО. Нагадуємо терміни написання тестів:
10 червня – російська мова; 12 червня – математика;
14 червня – географія; 16 червня – всесвітня історія; 18 червня – фізика;
20 червня – історія України; 23 червня – хімія; 25 червня –біологія;
27 червня – світова література.
Додаткова сесія ЗНО відбудеться 1 – 15 липня. У додатковій сесії братимуть участь абітурієнти з усіх областей України.
Звертаємо вашу увагу на те, що на вході до пункту тестування необхідно пред’явити:
• сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
• паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
•запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення копій сертифіката, паспорта чи іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається. Нагадуємо, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10.15 до 10.50. Початок зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів – 11.00. Не спізнюйтеся!
Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутами доїзду до пунктів тестування. Відповідну інформацію з картами й транспортними маршрутами можна знайти на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До теми |
Не забувайте, що ви маєте можливість вступити до навчальних закладів професійно-технічної освіти без сертифіката ЗНО та здобути актуальні практичні професії. |
Перелік речей, які абітурієнтам дозволяється мати при собі під час тестування, зазначено в інформаційному бюлетені “Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік”, який вони повинні отримати разом з іншими документами у випадку успішної реєстрації. Зокрема, зі собою потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажання, прозору пляшку з питною водою.
Наголошуємо, що під час написання тестів абітурієнтам заборонено мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження і відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали, не передбачені процедурою тестування, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. До речі, на основній сесії ЗНО в кожному пункті тестування буде працівник Державної служби охорони, оснащений металошукачем.
Звертаємося до учасників тестування та їхніх батьків: недотримання абітурієнтом правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання на пункті тестування може призвести до анулювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання.
Не намагайтеся порушити процедуру тестування – ви можете втратити свій шанс вступити до вищого навчального закладу в поточному році! Поставтеся серйозно та відповідально до написання тестів ЗНО!
До 30 червня ЦІЛОДОБОВО працює телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти: (044) 503-37-93. За інформацією звертайтеся до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Поштова адреса: вул. Шевченка, 116, корп. 2, м. Львів, 79039. Телефон: (032) 242-26-60.
До уваги абітурієнтів!
Наближається час подання документів до навчальних закладів. При вступі до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста чи бакалавра вступник може подати заяви в паперовій або електронній формі не більше ніж до п’яти ВНЗ України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) в кожному з них.
При цьому заяви, подані на певний напрям підготовки (спеціальність) до одного ВНЗ за різними формами навчання, вважаються фактом подання однієї заяви. У заявах, поданих до одного ВНЗ, вступник зазначає пріоритет кожного напряму підготовки (спеціальності).
Увага! Цього року прийом заяв і документів у паперовій або електронній формі від вступників розпочинається 11 липня. Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 1 серпня.
Прийом документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і проходять співбесіду, закінчується о 18.00 24 липня. Співбесіди та вступні екзамени проводяться з 25 липня до 1 серпня. Прийом заяв і документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 24 липня. Творчі конкурси проводять у кілька сесій із 21 липня до 1 серпня.
Вступники подають заяву на участь у конкурсному відборі до ВНЗ в паперовій або електронній формі. Заява в паперовій формі подається вступником особисто до приймальної комісії навчального закладу. Заяви в електронному вигляді мають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів.
Зверніть увагу: цього року внесений до Єдиної бази за 12-бальною шкалою середній бал атестата про повну загальну середню освіту переводиться у 60-бальну шкалу з використанням коефіцієнта “5”.