Яким мийним засобом варто робити вологе прибирання?

“З настанням холодів медики щораз частіше розповідають про те, як убезпечитися від ГРВІ та грипу. Наголошують на збалансованому харчуванні, частому митті рук, провітрюванні помешкання і вологому прибиранні в ньому. Але чомусь ніхто з них докладно не розповість, як часто і чим саме його належить робити. Порадьте, будь ласка, яким засобом варто здійснювати вологе прибирання квартири?”

Артем Миловський, м. Львів


Наталія Тімко, головний епідеміолог Львівської області: 
– Щоб не накопичувати у помешканні живих вірусів і бактерій, здатних залишатися активними впродовж кількох годин після перебування у приміщенні хворого, в квартирах необхідно регулярно проводити вологе прибирання. 
Найкраще робити це засобами побутової хімії, на яких написано, що вони мають дезінфікувальні властивості. Саме вони вбивають мікроорганізми і добре очищають усі поверхні. Головне перед застосуванням прочитати на етикетці, як правильно той чи той засіб використовувати (зазвичай радять один ковпачок рідини розвести в п’яти літрах води). 
До речі, ними дозволено користуватися навіть у садочках і школах. Засоби для вологого прибирання можна придбати, окрім магазинів побутової хімії, й у аптеках. Це так звані антисептики. Содово-сольовий розчин для миття поверхонь не підходить, а годиться тільки для промивання носа!
Температура води для вологого прибирання повинна бути комфортною – не надто гарячою і не надто холодною. З профілактичною метою вологе прибирання з використанням дезінфікувальних засобів можна робити раз на тиждень. А коли удома є недужий, то й двічі на день.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4391 / 1.54MB / SQL:{query_count}