Чин перепоховання розпочався з панахиди в сільському храмі. Потім урочистою ходою похоронна процесія перейшла на кладовище, де відбулося захоронення. Після того скликали громадське віче, на якому виступили народний депутат України Олег Панькевич, депутати обласної ради, сільський голова, представники ветерансько-громадських організацій та місцеві активісти.
Виступаючи на вічі, директор КП ЛОР “Доля” Святослав Шеремета сказав, що інформацію про поховання пошуковці підприємства мали давно. Та лише цього року завдяки сільському голові та старожилам вдалося віднайти занедбане поховання вояків-дивізійників, що загинули тут у липні 1944-го. “Сьогодні наші полеглі вояки дивізії “Галичина” в присутності велелюдної громади отримали заупокійну молитву та військові почесті. Вічна їм пам’ять!” – сказав він і подякував присутньому на перепохованні народному депутатові України Олегові Панькевичу за те, що в 2007 році, будучи депутатом обласної ради, ініціював створення комунального підприємства “Доля”.

За час функціонування КП ЛОР “Доля” його пошуковці знайшли багато невідомих занедбаних поховань українських патріотів – борців за незалежність України. Окрім того, Святослав Шеремета оголосив про те, що кілька хвилин тому після заупокійної в церкві до нього підійшла жителька села Ганна Козак і повідомила ім’я та прізвище одного з полеглих дивізійників. Його звали Євген Хамула, він родом з містечка Глиняни, що за 15 кілометрів від села Гологири. Завдяки цій інформації, зазначив Святослав Шеремета, у пошуковців підприємства з’явився шанс через архіви дізнатися імена та прізвища інших полеглих.
Нагадаємо, 10 липня, пошуковці комунального підприємства Львівської обласної ради “Доля” на околиці згаданого села знайшли санітарне поховання жертв Другої світової війни. У спільній могилі 2 на 2 метри були поховані останки 16 вояків. За інформацією пошуковців КП ЛОР “Доля”, вони належать воякам-дивізійникам, які в липні 1944-го брали участь в битві, відомій як “Бродівський котел”. Це підтверджують знайдені в дослідницькому розкопі могили артефакти: залишки тканини одностроїв, взуття, персні, нагороди та інша військова амуніція.