Салон краси удома

Ефективні та прості у приготуванні рецепти літніх масок для обличчя

Здавалося б, літо – золота пора для засмаги: вода, сонце, вітаміни. Та однак найбільше саме під час тривалого перебування на сонці шкіра значно швидше старіється. Проте самі промені є для неї дуже корисні, головне – вчасно сховатися у тінь.
Ще одне питання, яке хвилює жіночу половину людства – як бути влітку із декоративною косметикою. З одного боку, багато засобів додатково захищають шкіру від дії сонячних променів, з іншого – шкіра дуже пітніє, і макіяж “тече”.
“Влітку краще відмовитися від пудри і особливо від тонального крему. Ці засоби закупорюють пори, через що утворюються прищі і вугрі. Крім того, вони справді швидко течуть при потінні шкіри. Влітку засмагла шкіра приховає дефекти краще за будь-який тональний крем, а від сонця краще захиститися за допомогою спеціальних захисних засобів. А ось тіні для повік і помада можуть бути корисними. Ніжна шкіра навколо очей і губ не повинна піддаватися сильній дії сонячних променів”, – розповідає косметолог-естетист Мар’яна Рис-Куліш.
Для красивої шкіри особливо важливі: дбайливе ставлення, постійний догляд і турбота. А також регулярне і “розумне” харчування
Щоб шкіра обличчя виглядала красивою і здоровою, не обов’язково пропадати у салонах краси або витрачати гроші на дорогу косметику. Краса не залежить від вартості складових твоєї косметички і твоїх фінансів, впевнена Мар’яна Рис-Куліш. Для красивої шкіри особливо важливі: дбайливе ставлення, постійний догляд і турбота. А також регулярне і “розумне” харчування.
А після весняного авітамінозу шкіра обличчя як ніколи потребує особливого догляду. Тому Мар’яна Рис-Куліш пропонує скористатися численними дарами природи і приготувати літні маски для обличчя в домашніх умовах. Рецепти не тільки ефективні, але і прості в приготуванні.
Зі слів косметолога, найефектніше “годувати” шкіру влітку, у розпал сезону ягід, фруктів та овочів. І найважливіше – “їжа” має бути натуральною, найкраще домашнього приготування, без хімії та консервантів.

Домашні маски


Догляд за сухою шкірою:
– дві столові ложки меду і дві чайні ложки молока змішати й нанести на обличчя та шию. Через 10 хвилин маску змити теплою водою;
– м’якоть абрикосів змішати з оливковою олією до утворення однорідної маси. Маску тримати 10 хвилин, після чого змити теплою водою;
– виріжте тонкі довгі смужки з сирих кабачків, покрийте ними обличчя і шию. Через 20 хвилин зніміть і вмийте обличчя некип’яченим молоком або пом’якшеною водою. Маска корисна для запобігання появи зморшок.
Маска для обличчя з огірків
Маска з огірка – це найулюбленіша маска для обличчя. Навіть наші бабусі активно користувалися нею. Огіркова маска розгладжує і освіжає шкіру, звужує пори. Після двох-трьох таких процедур буде помітний відмінний результат. Однак сік огірка відбілює шкіру, тому, якщо хочете мати гарну засмагу на шкірі обличчя, то варто обережно використовувати цю маску.
Для її приготування потрібно дрібно нарізати огірок і змішати його з молоком. Після цього залишити суміш на добу в холодильнику. Маску з огірків найкраще змивати прохолодною водою. Також огірок можна додавати в інші маски як додатковий компонент.
Маска для обличчя з авокадо
Фахівці салонів краси рекомендують м’якоть авокадо використовувати як крем для очей, оскільки цей фрукт має чудові зволожуючі властивості завдяки жирним кислотам і вітаміну А, що містяться в ньому. Шкіра обличчя набуває доглянутого і здорового вигляду. 
Для приготування маски потрібно розім’яти виделкою авокадо і нанести м’якоть навколо очей. Маску залишити приблизно на п’ять-сім хвилин, потім ретельно змити прохолодною водою.
Ягідна маска
Для ягідної маски можна використовувати різноманітні дари природи: суниці, смородину, малину. Розминаємо ягоди ложкою і наносимо кашку на обличчя на 20 хвилин. Після цього змиваємо теплою водою. Ягідні маски чудово зволожують, відбілюють шкіру і насичують її вітамінами. Підходить для всіх типів шкіри.

Догляд за жирною шкірою:
– натерти яблуко  на  дрібній тертці, додати п’ять чайних ложок меду, ретельно розмішати й нанести на обличчя. Через 10 хвилин маску змити теплою водою;
– до яєчного білка додати одну чайну ложку лимонного соку і 5-10 крапель настоянки волоського горіха. Усе ретельно розмішати й нанести на обличчя, уникаючи ділянок навколо очей та губ. Через 15 хвилин маску змити теплою водою;
– стиглий м’ясистий помідор розім’яти й нанести на обличчя. Через 10 хвилин змити.

Догляд за чутливою шкірою:
– мед нагріти й охолодити до кімнатної температури. Потім акуратно нанести на обличчя і шию. Через 15 хвилин змити спочатку теплою, а потім холодною водою;
– листя салату змастити оливковою олією, скропити лимонним соком, а потім наносимо на обличчя. Після цього накриваємо маску паперовими серветками, змоченими мінеральною водою. Через 10 хвилин маску зняти, обличчя протерти лляною серветкою, змоченою в молоці. Після чого вмитися теплою водою; 
– дуже стиглий банан розім’яти, додаючи при цьому трішки меду. Нанести на обличчя та зону декольте і через 10 хвилин змити (маска для збільшення пружності шкіри). 
Капустяна маска
Щоб шкіра стала більш матовою, свіжою і м’якою, візьміть великі капустяні листки і промийте в холодній воді. Накладіть їх увігнутою стороною на вологе очищене обличчя і полежіть так хвилин 20. Листя повинно нагрітися від шкіри. Потім промокніть обличчя серветкою або рушником.
Для живлення і очищення сухої шкіри перетріть в кашку свіже листя з капусти і нанесіть на обличчя на 10-15 хвилин. Таку процедуру бажано робити два-три рази в тиждень.
А ця маска з капусти добре підійде для догляду за сухою шкірою обличчя. Відваріть в молоці подрібнене листя свіжої капусти до густої кашки. Нанесіть її на обличчя та шию і через 20 хвилин змийте теплою водою.
Маски з абрикоса
Якщо у вас надто засмагло обличчя, або шкіра дуже чутлива, рекомендується народна маска з абрикоса. Кілька абрикос очистіть від шкірки, натріть дрібно на тертці або змеліть у блендері  чи м’ясорубці. Попередньо протріть обличчя оливковою олією і накладіть абрикосову кашку на 10-15 хвилин. Потім змийте теплою водою. Також можна просто нарізати стиглі абрикоси невеликими шматочками і накласти на обличчя. 
З абрикосової олії також можна приготувати хорошу народну маску для чутливої шкіри, якій не вистачає вітамінів. Столову ложку абрикосової олії перемішайте з чайною ложкою теплого меду та зі столовою ложкою молока. Додайте ще столову ложку перемеленої вівсянки. Тримати на обличчі 15 хвилин, після чого змити водою. Не рекомендують застосовувати цей рецепт, якщо на обличчі видно дрібні кровоносні судини.
Андріана Сенишин
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4355 / 1.6MB / SQL:{query_count}