Веселі ігри на пляжі

“Пошта” пропонує захопливі ігри, якими можна зацікавити дитину на березі моря, річки чи озера

“Пошта” пропонує захопливі ігри, якими можна зацікавити дитину на березі моря, річки чи озера

Хороший відпочинок перш за все асоціюється із водоймою. Проте, їдучи з донечкою чи синочком до моря, річки чи озера, потрібно подбати про їхнє дозвілля. Діти, старшi п’яти років зможуть і самі себе зайняти. Молодшеньким краще запропонувати зіграти у цікаві ігри, які дозволять батькам спокійно позасмагати чи зайнятися своїми справами. Проте варто пам’ятати, діти постійно мають бути у полі зору батьків. Не варто розраховувати на те, що ваша донечка чи синочок уже достатньо дорослі і з ними нічого не станеться. Зазвичай, діти дуже непосидючі, і варто лише на хвилинку відволіктися, як вони уже можуть наразити себе на небезпеку. Тому краще відразу зайняти їх іграми, або ж самим долучитися до розваг.

“Пошта” пропонує кілька цікавих ігор, якими можна зацікавити дитину на відпочинку.

Замки з піску

Традиційно на березі моря чи річки можна спорудити великий, красивий замок як з піску, так і з невеликих камінчиків. Тому візьміть з собою в подорож іграшкове відерце, лопатку та формочки. Окрім цього, дитині можна запропонувати зробити хатинку для іграшки, побудувати машинку, кораблик чи “спекти” красивий тортик. Усі витвори можна прикрасити камінцями чи маленькими мушлями. 

У пошуках скарбу
У цій грі участь беруть кілька дітей або ж можна залучити до неї батьків. Для початку визначте майданчик для гри. На ньому потрібно заховати невелику іграшку-скарб. Можна ще додатково зробити пастки для шукачів. Коли “скарб” заховано, сміливо вирушайте на його пошуки. Хто першим знайде “скарб”, той ховатиме наступний.
 
Золоті злитки
У кожного вдома знайдеться жменька старих монет, і якщо ви впевнені, що дитина їх не буде пробувати на смак та не проковтне, то сміливо беріть їх на пляж, аби урізноманітнити пошук скарбів. Замість іграшки заховайте у піску чи поміж камінчиках монетки. Найкраще, якщо кожна монетка знаходитиметься окремо від іншої. Таким чином можна відчути себе справжнім шукачем золота.
 
Юні детективи
Піщаний майданчик послужить хорошим тлом для різноманітних відбитків. Тут можна відбити долоні чи стопи усіх присутніх. А потім разом відгадувати, кому ж вони належать. Після цього хай синочок чи донечка спробують зробити відбитки різних предметів: гілочки дерева, шишки, листочка чи навіть татового годинника. А ще спробуйте відтворити сліди різних звіряток чи птахів.
 
Кулінарні здібності
Навіть якщо нещодавно закінчився ситний обід, попросіть свою дитину приготувати смачний суп. Навколо можна знайти безліч складників для юного кулінара. Води хоч відбавляй, а необхідні “продукти” – камені, гілочки, листочки, мушельки лежать під ногами. Не забудьте замовити і другу страву, та й десерт попросіть приготувати.
 
Покажи відгадку
На відпочинок можна прихопити з собою книжку із загадками. Уже на пляжі виберіть кілька загадок, і запропонуйте дитині їх повідгадувати. Ще цікавіше, якщо відгадку синочок чи донечка спробує показати. Якщо ж книжки під рукою немає, придумайте разом різноманітні загадки про навколишні предмети.
 
 Мильні бульбашки
Мабуть, немає жодної дитини, яка б не любила мильних бульбашок. Прихопіть з собою мильну воду, ідучи на пляж. Також візьміть соломинки для усіх охочих долучитися до цієї справи. Перед веселою грою незабудьте застерегти дітей, щоб вони не куштували мильну воду на смак.
 
Фізики-дослідники
Попросіть свою дитину дослідити, що тоне у воді, а що плаватиме на поверхні. Наберіть у відерце води і хай синок чи донечка опускають туди заздалегідь приготовані дрібні предмети. Це можуть бути гілочки, тріски, шматки паперу, мушлі, камінці. Після цього обговоріть, чому одні предмети тонуть, а інші залишаються плавати на воді.
 
Коштовна мозаїка
Коли усі монетки знайдені, з них можна викласти малюнок. Почати можна із звичайної змійки, а далі додавати все складніші елементи. Це і різні чоловічки, і дерева, і химерні квіти, і будиночки, і все, що спадає на думку. Якщо ж монеток обмаль, їх можна замінити дрібненькими камінцями. 
 
Картини на піску
Мокрий пісок можна використати як полотно для малювання. Для початку, приготуйте із синочком чи донечкою спеціальне місце для творчості. Виберіть невелику ділянку і змочіть її водою. Тепер сміливо малюйте шедеври. Їх також можна прикрасити камінчиками, мушлями чи листочками.
 
Ігри з м’ячем
Зовсім небагато місця у вашій сумці займе невеликий м’ячик. Зате ігор з ним можна вигадати багато. Наприклад, намалюйте на піску мішень, і хай дитина поцілить у неї. А ще можна прокотити м’ячик канавкою, чи зробити цілі тунелі із різними вигинами. Врешті, влаштуйте змагання, чий м’яч швидше пропливе. 
 
Змагання будівельників
Якщо у вашої дитини є компанія, запропонуйте їм позмагатися – побудувати найвищий будинок, викопати найглибший колодязь, прорити найдовшу канавку. Азарту у цій справі дітям не позичати, вони захоплено будуватимуть і придумуватимуть, як удосконалити свої творіння.
 
 
Рухома мішень
Для різноманітності невелику посудинку, яка відіграватиме роль мішені, перенесіть на воду. І тепер спробуйте разом із дитиною попасти у неї невеликим м’ячиком чи дрібненьким камінчиком. Повірте, гра захопить не тільки дитину, а й дорослих.
 
Химерні істоти
Для початку назбирайте ціле відерце не дуже дрібненьких камінців різної форми. Після цього вручіть їх своїй дитині і попросіть перетворити їх за допомогою маркера на різноманітні казкові персонажі. Відтак разом придумайте цікаву історію про новостворених героїв.
 
Стаємо капітанами
На березі моря, річки чи озера, запропонуйте своїй дитині зробити кораблик. Для цього підійде папір чи кора дерев. Після цього разом запустіть його на водойму і простежте, куди він відпливе. Важливе застереження – дитину не варто залишати саму біля водойми!
 
Диво-хмаринки
Коли ж дитина втомиться, вмостіться усі разом на піску і подивіться на небо, по якому неспішно пливуть хмаринки. Їх можна годинами розглядати, вгадувати, на кого вони схожі і куди прямують. Гру можна продовжити на аркуші паперу, де ви малюєте довільну хмаринку, а дитина домальовує її і придумує, хто це. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4536 / 1.61MB / SQL:{query_count}