Традиційна церемонія, що передує офіційному відкриттю і символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулась в Олімпійському селищі Пхьончхану, повідомляє
офіційний сайт НОК України.

Підняття Державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів та тренерів нашої Олімпійської збірної.
Навіть морозна погода у Пхьончхані відступила для успішного проведення церемонії, створивши там найтепліший день за весь час перебування в Пхьончхані – температура від мінус 20 піднялася до мінус 8 й визирнуло яскраве сонечко.
Українську делегацію привітав мер Олімпійського селища, Олімпійський чемпіон і член Міжнародного Олімпійського Комітету Ю Син Мін. В рамках церемонії її учасників вітали корейською музикою та сучасними танцями. Наші олімпійці не втратили нагоди приміряти традиційні корейські маски.
На згадку про пам’ятну подію відбувся обмін символічними сувенірами між мером селища і українською делегацією на чолі з президентом НОК, Олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою і шефом місії української делегації на зимових Олімпійських іграх, призеркою Олімпійських ігор Анною Сорокіною.

Міжнародне інформагентство Associated Press (AP) зробило прогноз із розподілу медалей на Олімпіаді-2018 в Пхьончхані. Збірній України журналісти пророкують три медалі.
Зокрема, журналісти очікують, що збірна України завоює “срібло” в жіночій естафеті з біатлону. Ще дві бронзові медалі, за прогнозом AP, отримають біатлоністка Анастасія Меркушина та фристайліст Олександр Абраменко.
Якщо цей прогноз справдиться, ОІ-2018 стануть для української команди найуспішнішими за всю історію. Раніше українцям не вдавалося завоювати на Олімпійських іграх більше двох медалей. Такий результат збірна показала в Ліллехаммері в 1994 році, в Турині в 2005-ому і в Сочі в 2014-ому.
Нагадаємо, Ігри в Пхьончхані розпочнуться 9 лютого. Україну на них представлятимуть 33 спортсмени в дев’яти видах спорту з 15.