Замість угору – рухаємося униз

Чотири поразки в чотирьох матчах зазнала збірна України з хокею на чемпіонаті світу

Чотири поразки в чотирьох матчах зазнала збірна України з хокею на чемпіонаті світу

 Провалом завершився виступ національної збірної України з хокею, на чемпіонаті світу в Першому дивізіоні (група А). І хоча у підопічних Анатолія Хоменка попереду ще один матч проти збірної Японії, нинішня першість уже увійде в історію вітчизняного хокею, як найгірша. Чотири  поразки в чотирьох матчах і мінімальний шанс зачепитися за рятівне п’яте місце, яке дозволить залишитися у групі А.

Дивовижно, напевно, те, що в жодному матчі українці не програвали з великим рахунком, проте абсолютна відсутність характеру і жаги до перемоги зумовили такий результат. До того ж нинішня першість показала ахіллесову п’яту нашої команди – гру воротарів. 

Розпочалося усе з поразки від австрійців. Перший період матчу завершився унічию 1:1, й нічого не віщувало біди. Проте за дві стартові хвилини другого періоду українці примудрилися пропустити відразу три шайби, чим поставили себе у вкрай скрутне становище. Заміна голкіпера (замість Карпенка вийшов Балабан) особливо не допомогла, в середині другої двадцятихвилинки у ворота українців залетіла і п’ята шайба. Лише після цього підопічні Хоменка спробували врятувати гру, і їм майже це вдалося: за півтори хвилини до фінальної сирени Тимченко скоротив відставання до мінімуму, проте на більше не вистачило ані часу, ані сил – австрійці святкували перемогу з рахунком 5:4.

Стартова невдача, здавалося, була прогнозованою. Проте матч проти угорців став катастрофою. Дві хвилини середини першого періоду – дві шайби у воротах Балабана. Всі подальші спроби відігратися ні до чого не привели. Лише у третій двадцятихвилинці Побєдоносцєв подарував надію, закинувши нарешті шайбу у ворота угорців, проте на більше українці не награли. Останні хвилини зустрічі запам’яталися лише тим, що Україна не змогла навіть створити видимість фінального штурму, обмежуючись передачами в зоні угорців. За хвилину до фінальної сирени Хоменко замінив голкіпера на шостого польового гравця, однак українці програли вкидання й пропустили вже в порожні ворота третю шайбу.

Третім суперником нашої команди  була збірна Великобританії, і початок цього матчу був цілком оптимістичним. Українці повністю перегравали суперника і володіли беззаперечною перевагою.  Щоправда, втілити її у гол в перші двадцять хвилин зуміли лише раз, коли відзначився Побєдоносцєв. Проте в другому періоді британці за п’ять хвилин перевернули все з ніг на голову. Спершу Доуд реалізував буліт. Згодом українці примудрилися пропустити, граючи у більшості, а на завершення все той же Доуд закинув і третю шайбу. І хоча до кінця періоду українці зуміли відігратися, психологічна перевага вже була на боці британців. У третьому періоді глядачі голів не побачили, а в овертаймі Доуд оформив хет-трик, чим поставив нашу команду на коліна.

А четвертої поразки українці зазнали від господарів змагань – словенців. Двічі за ходом матчу українці вели в рахунку, але словенці двічі відігравалися, зрештою, вийшли вперед і не упустили перемогу з рахунком 3:2.

Отже, після чотирьох турів наша команда міцно посідає останню сходинку турнірної таблиці. Аби залишитися в групі А, підопічним Хоменка слід вигравати у Японії в основний час і сподіватися, що угорці переможуть Великобританію. Щодо двох путівок в еліту, то за тур до завершення турніру їх гарантували собі збірні Словенії та Австрії.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4103 / 1.56MB / SQL:{query_count}