Затягування часу

Конституційний Cуд відмовився розтлумачити ситуацію з перевиборами у п’яти проблемних округах

 

Верховна Рада України сьомого скликання зі самого свого початку працює у неповному складі. Присягу прийняли лише 445 нардепів, а не 450, адже Центрвиборчком на минулорічних парламентських виборах не спромігся встановити результати голосування  у п’яти мажоритарних округах, в яких чинились масові фальсифікації. 
Тож мешканці Обухівського округу № 94 (Київщина), Первомайського № 132 (Миколаївщина), Черкаського № 194, Канівського № 197 (Черкащина) та Київського  № 223 досі не мають свого представника у парламенті. 
Чотири місяці Конституційний Суд зволікав із розглядом цього питання за поданням 54 нардепів, а на цьому тижні просто відмовився відкривати відповідне провадження.
Тож ситуація і надалі залишається незрозумілою. Експерти вважають, що таким чином влада тягне час.
“У черговий раз Конституційний Суд поводить себе як вередлива дама – тут хочу, а там не хочу. Є бажання – ухвалюю рішення, немає – ні. Тут ми побачили ще одне рішення, яке не додає авторитету суду. Але таке затягування із призначенням виборів є такою ж тактикою, як із київськими виборами. Бо треба розрядити ситуацію та зняти напругу. Насправді все вирішується у Верховній Раді. Зараз відсутність рішення КСУ означає, що саме парламент повинен врегулювати конфлікт”, – зазначає Володимир Фесенко, керівник Центру політичного аналізу “Пента”, інформує Gazeta.ua.
Також додамо, що суддя Дмитро Лилак, який був доповідачем у питанні відкриття вже згаданого конституційного провадження, подав у відставку і Президент його звільнив.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5328 / 1.53MB / SQL:{query_count}