У владу – через громадську думку

Кого з фахівців Ви би хотіли бачити у команді губернатора Львівщини Михайла Цимбалюка?

Кого з фахівців Ви би хотіли бачити у команді губернатора Львівщини Михайла Цимбалюка?

Ноу-хау у формуванні владної команди демонструє голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк. Після свого призначення він заявив, що скоротить кількість заступників.

Окрім того, Михайло Цимбалюк пообіцяв порадитися із громадою області про те, кого треба найняти у владну команду. Для цього в ЛОДА навіть гарячу телефонну лінію відкрили. Зателефонувавши за номером 299-92-22, львів’яни можуть висловити свої думки з приводу тих чи інших осіб, які можуть претендувати на посаду заступника голови ОДА чи начальника відповідного управління.

Влада каже, що до порад громадян дослухається і свою команду сформує, враховуючи думки громади. Відповідні висновки зроблять ті, хто телефонував на гарячу лінію, але, безперечно, такий експеримент є корисним.

Сьогодні “Пошта” запитує у читачів про те, кого з фахівців вони б хотіли бачити у команді губернатора Львівщини Михайла Цимбалюка?

Зеновій Бермес,
голова Асоціації роботодавців Львівщини:  

– Особисто я за тих, хто би професійно та ефективно працював на благо Львівщини. Людей, потенційно здатних працювати у владі, є чимало. Крім того, немало й таких, які є у владі, й деградували. Такі Львівщині не потрібні! Треба змінювати систему управління. Досі в нас одне говорилося, інше –  думалося, ще інше – робилося. У команді голови ОДА потрібні люди, які спершу можуть чітко бачити повноту проб­леми, а потім швидко та правильно її вирішувати. Важливими рисами посадовця є фаховість, порядність, робота на результат і наполегливість. Корупціонери та бюрократи у владі не потрібні! Ініціатива губернатора Цимбалюка щодо думки громади про його команду є доброю. Звісно, окрім професійних управлінців, до роботи у владі треба залучати і молодь. Кажу про поєднання молодої енергії та досвіду.

Ірина Швець,
представник Громадянської мережі ОПОРА:

– Передусім варто наголосити, що формування команди голови ЛОДА має відбуватися з огляду на цілі та завдання, які ставить перед собою новий губернатор на наступні п’ять років, але аж ніяк не для того, щоб прилаштувати “потрібних” людей. Тому, хотілося б, щоб у команду пана Цимбалюка увійшли не колишні заполітизовані чиновники, а першокласні управлінці, які здатні на далекоглядне планування та ефективний менеджмент. Потрібні фахівці зі залучення інвестицій та створення сприятливого бізнес-середовища і  в результаті – створення нових робочих місць. Ще одна перевага області, яку слід використовувати та яка потребує грамотного керівництва, – це розвиток рекреаційних зон.

Мирослав Маринович,
віце-ректор Українського католицького університету, колишній дисидент:

– Я не хочу вказувати керівнику області, хто має бути в його команді, а лише як громадянин бажаю, щоб цей склад команди відповідав сьогоднішнім інте­ресам України, а не політичному замовленню. Хотілося б бачити у цій команді професіоналів, які стоять на позиціях національних інтересів та моральних принципів. Поєднання усіх трьох складових – професіоналізму, обстоювання національних інтересів та моральності – і вважаю створенням ефективної команди.

Валерій П’ятак,
заступник голови
Львівської обласної ради:
– Це питання належить до компетенції голови Львівської обл­держадміністрації. Але я переконаний, що команду підберуть за професійними якостями, за досвідом, і вона має бути насамперед функціональна.

 

 

Сергій Бурко,
художній керівник та диригент академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”:

– Тут слід вирізнити кілька моментів: можна рекомендувати людей до виконавчої влади або в дорадчі органи. Думаю, що чимало із тих, хто сьогодні працює у команді ЛОДА, компетентні, досвідчені, ерудовані люди, як-от заступники губернатора Мирон Янків чи Володимир Губицький. Свого часу Михайло Цимбалюк говорив про те, що збиратиме “раду старійшин” – гадаю, її неможливо буде уявити без директорів Львівської опери Тадея Едера чи Галереї мистецтв – Бориса Возницького, або й, зважаючи не на “непатріарший” вік, але величезний досвід – ректора Львівської музичної академії Ігоря Пилатюка. Стосовно питань культури, то тут своє слово могли б сказати і колишній начальник управління Львівської міськради Андрій Сидор, і екс-голова відповідної депутатської комісії ЛОР Марія Христинич.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4495 / 1.58MB / SQL:{query_count}