Акцент на привітність і охайність!

На вашу думку, що ще варто покращити у закладах харчування Львова  напередодні Євро-2012?

На вашу думку, що ще варто покращити у закладах харчування Львова  напередодні Євро-2012?

Львівські заклади харчування покладають великі сподівання на майбутнє свято футболу. Безперечно, вже багато зроблено задля підвищення якості послуг і комфорту для клієнтів – провели ремонти приміщень, оновили інтер’єри, запровадили нові страви і, навіть, цілі меню, провели вишкіл персоналу.

Деякі ресторатори днями запускають фан-меню, а інші – вже вийшли на фінішну пряму, і в останні тижні перед Євро-2012 випробовують свої інновації. Так, в одному з кафе на пл. Ринок вже з березня меню доступне вісьмома мовами, три з яких спеціально для фанів – німецька, португальська та данська. 

Однак, слід пам’ятати, що заклад харчування – це не лише меню, не тільки смачно приготовані страви. Їх потрібно ще й правильно подати та сервірувати щирою привітною усмішкою! 

Офіціантам, звісно, не слід також забувати про чисте і доглянуте взуття, правильну поставу і ходу, зібране волосся та скромний манікюр (для чоловіків також).

А головне – звернути увагу на вбиральні, щоб там завжди було мило, рушнички, туалетний папір, адже про господиню судять саме за станом цього приміщення!

Сьогодні “Пошта” запитує своїх читачів що, на їхню думку, ще варто покращити у закладах харчування Львова  напередодні Євро-2012?

Андрій Капраль, вокаліст гурту "Піккардійська терція":

Всеволод Поліщук, головний редактор журналу "Егоїст", ресторанний критик:

- У Львові по закладах харчування ходжу не часто, роблю не гірше усе вдома. Загалом вважаю, що у нашому місті є все, щоб достойно прийняти і обслужити гостей. Головне - щоб львів'яни не намагалися вразити європейців чимось їхнім. Ми маємо показати саме наші традиції та нашу кухню, а не подавати так, як у них там роблять. Гості для того й приїдуть, щоб познайомитися з нашим містом, відчути його та насолодитися тим, що ми нового можемо їм запропонувати.  - Я б сказав, що головне для львівських рестораторів - почати потроху переносити акцент з вигляду на якість страв і напоїв. А все тому, що зміст дуже часто не встигає за формою. Натомість, західний споживач все ж більше звик ходити в ресторан поїсти, а не подивитися. І ще одне маленьке зауваження - у нас досі в багатьох людей є стереотип про те, що так звана американська посмішка - це щось штучне, недобре. А насправді вона дуже допомагає контакту і сприйняттю, особливо якщо йдеться про торгівлю і послуги. Тому нам усім треба вчитися багато посміхатися, зокрема, барменам та офіціантам.

Роксолана Богуцька, дизайнер: 

 

Роксолана Дзьоба-Балян, паралімпійка, чемпіонка Європи зі стрільби з лука:

- Ті заклади, які відвідую і обираю я, мені абсолютно подобаються, все там задовольняє. Ми наблизились до європейських стандартів. А саме тому, що кафе в більшості випадків дбають про свій імідж, стиль та індивідуальність. Підхід цікавий до самої кухні, до того як вони це готують і подають. Я часто відвідую Європу і розумію, що в нас все на належному рівні, бо власники стараються, як і працівники та декоратори. Дуже багато залежить від господарів закладів, від того наскільки сумлінно вони працюють зі своїм персоналом, як вчать, на якому рівні це поставлено. Вважаю, що в нас усе добре. - По львівських закладах харчування практично не ходжу, а якщо й відвідую, то лише улюблені або "перевірені". Мені важко відповісти, але все ж вважаю, що у Львові обслуговування у кафе, барах та ресторанах нормальне, а ось ціни у них дещо зависокі.

Маріанна Фіртка, ведуча радіо "Львівська хвиля": 

Галина Пелих, працівник прес-служби Львівської міськради: 

- Треба покращити передусім сервіс! Вишкіл офіціантів - це просто необхідність невибагливих українців. Злять непрофесійні та хамовиті офіціанти, а уявіть, що відчуватимуть європейці?! Зокрема, нещодавно в дорогому ресторані байдужа офіціантка відмовилась радити нам, що було б смачніше скуштувати, і це взагалі відбило апетит. Ми пішли в інший заклад і зареклись коли-небудь ще заходити у згаданий ресторан. - Найголовніше, щоб в наших закладах харчування добре спрацював людський фактор - привітні офіціанти, які вчасно протруть і приберуть столик після попередніх відвідувачів, вчасно принесуть меню чи замовлення. А кухарі закладу, щоб готували так, ніби для власних дітей - бо саме для них кожен з нас робить все якнайкраще. Бо саме людський фактор творить враження від закладу, і саме він може "перекрити" будь-які дрібні прикрощі.


Галина Винарчик, менеджер із маркетингу міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького:

 - Як на мене, слід покращити швидкість обслуговування. На жаль, офіціанти дуже повільно приймають замовлення, вони не пильно стежать за клієнтом - чи він вже готовий замовити, чи вже варто забрати його тарілку. Залежно від тематики ресторанів, меню в них, зазвичай, хороші. Однак, іноземці звикли вживати низькокалорійну їжу, тому слід впровадити спеціальне меню. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5011 / 1.62MB / SQL:{query_count}