Битва за ремонт

До яких кроків ви готові вдатися, аби ЛКП відремонтувало під’їзд вашого будинку?

До яких кроків ви готові вдатися, аби ЛКП відремонтувало під’їзд вашого будинку?

 

Шарм львівської архітектури хоч і притягує туристів, але давно не до смаку самим городянам. Дірявий дах уквітчаний мати-й-мачухою, стеля, яка протікає під час кожного дощу, облуплені під’їзди з написом-переліком тих, хто тут був, – з усім цим доводиться щороку боротися тим, кому ЛКП не зробило ремонт або зробило абияк.

Боротьба справді нагадує війну з вітряками, коли звернення відкладають у довгу шухляду, а усі “дірки” будинку доводиться бачити  щодня…

Сьогодні “Пошта” запитує у читачів, до яких кроків вони готові вдатися, аби ЛКП відремонтувало під’їзд?

Андрій Антонищак,голова громадського об’єднання
“Я – львів’янин”:

 

– Спершу я вдавався б до офіційних звернень, потім до зборів мешканців і, врешті,  відмовлявся б від квартплати. Цей метод, як на мене, найдієвіший.  Потрібно збирати сусідів, купувати  матеріали для ремонту  за власні кошти, а ЛКП хай здійснює безпосередньо  ремонтні роботи і відтерміновує нам кварт­плату. Оскільки 14% від квартплати вони зобов’язані витрачати на ремонт під’їзду, згідно із законом. Звісно, дії мешканців суттєво залежать  від того, хто живе в під’їзді. Є люди, які погодяться дати гроші, але є й ті, які не захочуть цього робити. Вдаватися до кардинальних кроків, коли йдеться про співпрацю з ЛКП, немає сенсу, вони бідні, як церковні миші.

Божена Городницька,

 хендмейд-майстриня:

– ЛКП повинні слідкувати за станом будинку добровільно-примусово, бо я ж щомісяця плачу  гроші за утримання будинку і прибудинкової території. Цього мало б бути досить. Звичайно, я можу  висадити квіти на громадському підвіконні, зробити графік і час від часу мити сходову клітку, дбайливо ставитися до будинку. Ходити в ЛКП, скаржитися, добиватись… Чому я це повинна робити? Я плачу кварт­плату, виконую обов’язок перед містом, то чому я ще повинна ходити і тратити свій час, просити і благати? Я ж законослухняна, то нехай і працівники ЛКП  дотримуються  закону і виконують належно свої обов’язки.

Андрій Якимів,львів’янин:

 

– Писати заяви в наш час безглуздо, бюрократiя їх просто проковтне. Як каже прислiв’я, хочеш щось зробити – зроби це сам. Тобто, самим мешканцям під’їзду. Я, наприклад, не маю елементарно часу стояти в чергах i воювати. Можливо, проблема виконання лежить у монополiї ЛКП. Дійсно, навіщо напружуватися і щось робити, якщо людина і так заплатить квартплату саме тобі. Якби був вибір установ із догляду за будівлями, я думаю, якість i швидкість зросли б суттєво.

mosimage &t&}
Наталія Грицько,журналіст:

 

  Мешканці нашого під’їзду вже неод­норазово мали конфлікти з працівниками ЛКП. Хочу сказати, що на жаль, їх чомусь треба просити, вимагати те, що вони зобов’язані робити. Я готова піти навіть до суду, якщо ЛКП не виконуватиме своїх прямих обов’язків.

Оксана Назаркевич,

 

економіст:

  ЛКП повинно займатися ремонтом під’їздів. На щастя, мій під’їзд у нормальному стані. Але якщо б мені довелося звертатися до працівників ЛКП, щоб вони привели до належного стану під’їзд, то я обов’язково поцікавилася б, чому вони не слідкують за тим, в якому стані нині під’їзди будинків у місті. Добивалася би вирішення питання усіма можливими і законними способам.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4565 / 1.59MB / SQL:{query_count}