Львівська облрада проголосила 2014 і 2015 роки на Львівщині Роками Святого Вселенської Церкви Папи Римського Івана Павла ІІ, а також Слуги Божого Андрея Шептицького та Блаженного Климентія Шептицького, інформує прес-служба ЛОР. 
Таке рішення ухвалили депутати на сесії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.8512 / 1.52MB / SQL:{query_count}