Священика з УКУ судитимуть за участь в Автомайдані

23 січня о 10.00 у Франківському районному суді м. Львова відбудеться розгляд справи проти викладача УКУ о. Михайла Димида

фото: facebook.com
Його звинувачують у невиконанні зупинки на вимогу працівника міліції 29 грудня 2013 р. о 12.30 в с. Нові Петрівці (Київська обл.), коли колона автомобілів Автомайдану рухалася до Межигір’я, хоча в цей час він ще був поблизу Євромайдану в Києві. Про це повідомили у відділі інформації та зовнішніх зв`язків Українського католицького університету.
“Справа в тому, що 29 грудня о 12.30 я не був у Нових Петрівцях. А з цієї причини я не міг не зупинитися на вимогу інспектора в тому місці в той час. Я ще о 12.40  був біля готелю “Хрещатик” за барикадою Майдану з друзями та іншими людьми. Свідків можна знайти. О 12.41 прийшли і сіли до мого авто останні пасажири. Про це можна довідатися в мобільного оператора, бо йшли телефонні розмови в цю хвилину”, – розповів о. Михайло Димид.
4 січня 2014 р. до домівки о. Михайла прийшли представники ДАІ м. Львова. У них був рапорт про те, що о. Михайло 29 грудня 2013 року не зупинився на вимогу працівника ДАІ. Інших доказів, окрім цього, в них не було. 9 січня справу було скеровано до Франківського районного суду м. Львова (вул. Ген. Чупринки, 69). Суддя Ростислав Козюренко назначив слухання про адміністративне правопорушення на 23 січня.
Спільнота Українського католицького університету зробить усе можливе для захисту свого викладача від звинувачень зі сторони ДАІ. “Так виглядає, що сьогодні будь-яка людина, чия поведінка чи навіть опінія не до вподоби владі, може опинитися на місці о. Михайла Димида. Що заважає працівникам ДАІ почати виписувати рапорти і протоколи про порушення направо і наліво?! Чи ще збереглися в них десь там у глибині залишки сумління? О. Михайло був там, куди його вело його священиче покликання – серед людей на Майдані, яким було потрібне Боже Слово і духовна опіка. Це не подобається тим, хто має людей не за вільних громадян, а за людську масу. Але всі ми маємо пам’ятати, що, крім людського, є ще Божий суд і Божа воля. Перед ними о. Михайло виконував, виконує і буде виконувати своє священиче служіння”, – зазначив перший проректор УКУ Тарас Добко.
“Дорожній контроль. Львів” уклав з о. Михайлом угоду на правову допомогу і відстоюватиме його інтереси в суді. До слова, невиконання зупинки транспортного засобу на вимогу працівника міліції передбачає, за рішенням суду, позбавлення права керування на строк від 3 до 6 місяців. Останнім часом в Україні почастішали випадки, коли судді лише за наявності протоколу без жодних інших доказів залишали водіїв без прав на 6 місяців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4670 / 1.55MB / SQL:{query_count}