А про тротуар та зупинку забули?!

“Пошта” вже втретє (!) нагадує міським посадовцям про відсутній хідник та необлаштовану зупинку на вулиці Городоцькій

Зупинка на вул. Городоцькій, листопад 2013 р. (фото: Андрій Польовий)
А чи хотів би хтось із міських посадовців стояти на зупинці і місити болото?! Та, звісно, що ні! Вони ж бо не люблять запорошені мешти, а що вже казати про забруднене взуття болотом! А пересічні мешканці Львова так змушені стояти і чекати на маршрутку. І така ситуація вже триває майже другий рік…
Влада міста, схоже, байдуже ставиться до львів’ян та геть забуває свої обіцянки, які дає у коментарях мас-медіа, зокрема “Пошті”. Так, міські посадовці вже довгий час не можуть завершити облаштування зупинки на вул. Городоцькій (між жиркомбінатом і Залізничним райвідділом міліції) та впорядкувати тротуари. 
Нагадаємо, що цю частину вулиці  почали ремонтувати ще до Євро-2012. Міські чиновники всю вину за неполагоджений тротуар покладають на відсутність грошей, мовляв, ще не розрахувались із підрядником. Фірма “Онур” відмовилася  далі облаштовувати хідники та зупинки. 

Для біди багато не треба!

Львів’яни ж нарікають, що їм доводиться чекати транспорт на дорозі, адже замість тротуару та зупинки – польова дорога з камінням. Особливо складна ситуація в дощову погоду, адже горе-зупинка перетворюється на болотяне місиво… 
“На цій зупинці небезпечно чекати маршрутку, а особливо, коли з малою дитиною. На тому болоті стояти неможливо: то підбори застрягають, то каміння коле…Тож доводиться  стояти аж на проїзній частині або там, де припарковуються автобуси. А дитя ж  непосидюче, може вибігти на дорогу.
Їм на це начхати, вони ж бо на зупинках маршруток не чекають, а власними автівками пересуваються
Для біди багато не треба! Думаю, що мерія міста давно мала б вирішити цю проблему. Певна, їм на це начхати: вони ж бо на зупинках маршруток не чекають, а власними автівками пересуваються, та й по таких жахливих тротуарах точно не ходять…”, – скаржиться львів’янка Галина, яка чекає маршрутку тут щодня. 

Обіцянки-цяцянки…

“На вулиці Городоцькій по дорозі ніякої потреби ходити немає, з другого боку є пішохідний тротуар. Ми розуміємо, що створені деякі незручності для городян, тому старатимемося їх якомога швидше владнати”, – саме так зазначав “Пошті” у березні 2012-го  перший заступник мера Львова Олег Синютка.
Чому “незручності для городян” досі так і не владнали”, видання вирішило поцікавитися у першого заступника міського голови, але пан Синютка вчора навідріз відмовився розмовляти з “Поштою” про ситуацію з хідником та зупинкою на  вул. Городоцькій. У прес-службі міськради нам процитували слова чиновника, мовляв, “достатньо буде пояснень в. о. голови Залізничної райадміністрації”.

Зупинка на вул. Городоцькій наприкінці листопада 2012 р. (“Львівська Пошта”, №133 (1312), 29 листопада) (фото: Андрій Польовий)
Як виявилося, належно облаштованої зупинки та вимощеного тротуару  містяни і цього року не дочекаються. На жаль… Як повідомила “Пошті” в. о. голови Залізничної райадміністрації Львова Ірина Гримак, ремонт тротуару на вул. Городоцькій запланували аж на наступний рік. “Наше шляхоремонтне підприємство отримало доручення від мерії підрахувати об’єми робіт. На наступний рік хочемо повністю вимостити тротуари.  Також ми зустрічалися із представниками жиркомбінату. Вони проводитимуть реконструкцію  огорожі і планують розширити хідник біля неї. Тож спільно з ними ми будемо організовувати як хідник, так і облаштування нової зупинки. Наступного року ми хочемо цю територію привести до порядку, адже на цій ділянці є пішохідний перехід, а ходити немає куди”, – зазначає співрозмовниця.

Зупинка на вул. Городоцькій наприкінці березня 2012 р. (“Львівська Пошта”, № 33 (1212), 29 березня) (фото: Андрій Польовий)
Нас більше здивували коментарі в. о. начальника управління капбудівництва міськради Ігоря Фалюти. Саме він ще навесні 2012-го розповідав “Пошті”, що “проектом ремонту вул. Городоцької передбачена заміна дорожнього полотна, а також інженерних комунікацій, тротуарів і велодоріжок”. Цього тижня посадовець наголосив, що роботи на Городоцькій фінансували з держбюджету України. “Коли ж підрядна компанія завершила ремонт вулиці, держава не заплатила за роботи.  Тому й не продовжували ремонт хідників та зупинок поблизу Львівського жиркомбінату. Я не знаю як бути людям тепер…”, – ось так відповів посадовець. 
Член депутатської комісії з питань інженерного господарства, транспортного зв’язку Львівської міськради Юрій Кужелюк каже, що таких незавершених зупинок у Львові безліч. Але “в даному локальному питанні не компетентний”, проте певен, що “за стільки часу зупинку та хідники мали б вже довести до пуття”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4415 / 1.58MB / SQL:{query_count}