“Пошта” дізнавалася ТОП -5 проблем львів’ян, з якими вони зверталися на гарячу лінію міста у вересні. Така послуга здобуває усе більше довіри: за минулий місяць працівники зафіксували майже 5 тисяч звернень та понад двадцять подяк!
Найбільше проблем у львів’ян виникає із житловим господарством. Містяни скаржаться на якість прибирання та вигляд під’їздів, незаконне будівництво, аварійний стан балконів. Дуже часто телефонують через проблеми з водопостачанням та каналізацією, електропостачанням, дахами та димоходами будинків. У вересні на гарячу лінію міста з такими проблемами звернулося 2 686 громадян!
Другими у рейтингу скарг є ліфти. Жителі багатоповерхівок часто скаржаться на незадовільний стан підйомників: бруд, закінчення терміну експлуатації і те, що деякі ліфти віддавна не працюють. Минулого місяця у гарячій лінії міста зафіксували 301 скаргу. На третьому місці – водопостачання (289 дзвінків). Львів’яни скаржаться на старі труби, перебої у постачанні води, інколи – на надто довгі терміни ремонтів чи гідравлічних випробувань.
За минулий місяць працівники гарячої лінії міста зафіксували майже 5 тисяч звернень та понад двадцять подяк
Як не дивно, але проблеми із транспортним сполученням аж на четвертому місці. На них у вересні львів’яни скаржились 273 рази. До п’ятірки скарг входить також і проблема благоустрою; містяни незадоволені станом доріг. Хоча місто і ремонтує автошляхи, жителі скаржаться на організацію цих ремонтів: беруться за все одразу, тому не встигають із термінами. Подекуди хідники залишають на потім, а де-не-де дороги ремонтують погано, вважають містяни.
Також поза увагою жителів Львова не залишається і проблема витоків каналізації на вулицях – із такими скаргами зареєстровано 95 дзвінків на гарячу лінію міста. Продаж алкоголю у нічний час, гучна музика, несанкціонована торгівля спричинили 82 дзвінки за минулий місяць, витоки води на вулиці – 73, проблеми із електропостачанням – 61, вуличне освітлення – 37.
Скарги львів’ян фіксують і заносять в Єдину базу. “Далі ця інформація іде в комунальні підприємства Львова та в адміністрацію. З серпня гарячу лінію створили і в комунальних службах, — розповідає в.о. керівника відділу гарячої лінії міста Віра Фрис. – Якщо ми впродовж дня фіксуємо, наприклад, 300 звернень, то до наступного ранку невиконаними залишається лише 50. На решту ж реагують відповідні служби. Також ми підтримуємо зворотний зв’язок із жителями: передзвонюємо та запитуємо, чи справді їхнє прохання виконали, чи на скаргу відреагували. Якщо ж ні – відновлюємо скаргу у своєму списку”.