Записуємо дитину у гурток!

У Львові більше 50 установ дитячо-юнацької творчості проводять набір на найрізноманітніші гуртки та спортивні секції

У Львові більше 50 установ дитячо-юнацької творчості проводять набір на найрізноманітніші гуртки та спортивні секції

Початок навчального року – це не тільки радісне повернення до школи, знайомство з новими предметами та вчителями, а й час, коли варто подумати про цікаве і корисне дозвілля. Адже це, перш за все, захопливий досвід для школярів, який неодноразово пригодиться в майбутньому. А батьки однозначно будуть спокійнішими, коли їхні чада цікаво проводитимуть час разом зі своїми ровесниками, а не гулятимуть без нагляду, чи сидітимуть за монітором комп’ютера або ж перед телевізором.  

До 16 вересня більше 50 установ дитячо-юнацької творчості проводять набір на гуртки найрізноманітнішого спрямування – від образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва до спортивних секцій. 

Цікаві пропозиції

УДЮМКИ пропонують школярам свої гурткові заняття абсолютно безкоштовно. Окрім занять за певним фахом, діти ще й беруть участь у різноманітних змаганнях, ходять на екскурсії, беруть участь у літніх таборах, їздять за кордон, співпрацюють з громадськими організаціями та церковними громадами.

«Ми намагаємося залучити наших вихованців до різноманітних міських свят. Традиційно влаштовуємо виставки дитячих робіт, організовуємо творчі конкурси, спортивні змагання. Дуже важливо, аби дитина розвивала свої здібності під наглядом професійних педагогів», – каже начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович. 

Чи не найбільшою популярністю користуються гуртки мистецького спрямування, де дітей вчать малювати на папері, склі, виготовляти різноманітні вироби технікою квілінгу чи займатися бісероплетінням. Також багато дітей відвідує спортивні секції, танці, хоровий спів, гуртки туристично-краєзнавчого напрямку. Як розповідає Наталя Федорович, УДЮМКи співпрацюють також із молодіжними організаціями. Зокрема, добре налагоджені стосунки із Пластом.

Нові ідеї

Цьогоріч школярі матимуть можливість відвідувати додаткові заняття із іноземних мов, зокрема англійської та німецької. Заняття проводитимуться у Шевченківському та Залізничному районах безкоштовно. Єдині витрати, які доведеться зробити батькам – на навчальну літературу. «Цікавою для дітей виявилася минулорічна новинка – школа іконопису. Уже зараз її відвідує близько 45 дітей. Тут під керівництвом сестер-василіанок учні вчаться основних азів техніки іконографіки, більше дізнаються про саму ікону. Хочемо ще більше розширити діяльність цієї школи», – каже Наталка Федорович.

Протягом навчального року планують відкрити нові спортивні, мистецькі та технічні секції.

«Метою нашої роботи є залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою, спортом, розвитку творчих здібностей. Своєю діяльністю УДЮМКи прагнуть відобразити не лише напрямки роботи педагогів-організаторів, а й наголосити львів’янам, батькам, на тому, що їхні  діти потребують уваги. А наші установи покликані забрати дітей з вулиці і надати їм можливість активно проводити дозвілля», – акцентує посадовець.

Гурток при школі

Трапляється, що дітям далеко добиратися до УДЮМКів, де проводяться заняття до душі. В такому разі можна влаштувати гурткові заняття і при школі. 

«Можна використовувати приміщення шкільних класів для проведення гурткових занять. Для цього потрібно першочергово поговорити із директором школи та написати спеціальну заяву на його ім’я. Щоб відкрити гурток при школі потрібно зібрати як мінімум 15 бажаючих школярів. Тоді УДЮМКи присилатимуть своїх викладачів безпосередньо до школи», – каже Наталка Федорович. 

ДО ТЕМИ

Обираємо дозвілля

До 16 вересня відбувається набір у гуртки та секції за такими напрямками:

Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

– малювання (вул. Тютюнників,49, вул. Ф. Ліста, 2, вул. В. Великого, 11, вул. Петлюри, 39,  вул.  Наукова, 76, вул. Дж. Вашингтона, 5а,  вул. Драгана,7);

– школа іконопису (вул. Ф. Ліста, 2);

– кераміка (вул. Стрийська, 24);

– декоративної ручної роботи (вул. Наукова, 76, вул. Дж.Вашингтона, 5а, вул. Пасічна, 64, вул.Замарстинівська, 71, вул. Енергетична, 1, вул. Комарова, 3,  вул. Білоцерківська, 1, вул. Драгана, 7,  вул. Граб’янки, 13);

– бісероплетіння  (вул. Наукова, 76,  вул. Озаркевича, 6). 

Іноземні мови

– англійська (вул. Мазепи, 13а, вул. Петлюри, 37);

– німецька (вул. Мазепи, 13а).

Хорове мистецтво (вул. Хвильового, 16, вул. Мазепи, 13а).

Театральне мистецтво (вул. Пасічна, 64, вул. Кульпарківська, 160).

Танці

– спортивні (вул. Огієнка, 18, вул. Петлюри, 36).

– бальні (вул. Петлюри, 36)

Краєзнавчо-туристична секція  (вул. Білоцерківська, 1; вул. Медової Печери, 29, вул. Мельника, 7).

Спортивна діяльність

– настільний теніс (вул. В. Великого, 39, вул. Золота, 22а, вул. Мазепи, 13а, вул. Коціловського, 16, вул. Петлюри, 39, вул. Енергетична, 1);

– футбол (вул. Коціловського, 16, вул. Масарика,12, вул. Пулюя, 20); 

– карате-до (вул. Тютюнників, 49); 

– загальна фізична підготовка (вул. В. Великого, 39; пр. Чорновола, 19, вул.Корольова,10);

– шахи (вул. Тютюнників, 25; вул. Коціловського, 16, вул. Коновальця, 73); 

– бокс (вул. Стрийська, 20).

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4292 / 1.59MB / SQL:{query_count}