Додаткові пільги для львів’ян

У Львові діє Комплекс­на програма соціальної підтримки окремих громадян міста, на реалізацію якої з міського бюджету цьогоріч виділили близько 14 млн грн

У Львові діє Комплекс­на програма соціальної підтримки окремих громадян міста, на реалізацію якої з міського бюджету цьогоріч виділили близько 14 млн грн. Гроші використають на надання різноманітних пільг, одноразової допомоги львів’янам, а також на підтримку громадських організацій та функціонування закладів соціального спрямування. Суму розподілятимуть за трьома умовними напрямами.

Перший. Надання допомоги, пільг із послуг зв’язку та компенсаційних виплат інвалідам, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, ветеранам УПА, вдовам ветеранів УПА та політв’язнів. На це передбачено близько 8 млн грн.

“Для ветеранів УПА, політв’язнів та їхніх удов передбачена надбавка до пенсії у розмірі 500 грн. Надаємо також допомогу багатодітним сім’ям, які хоч і мають забезпечення на державному рівні, але не завжди їм цих коштів вистачає для життя. Включаємо до цієї категорії й адресну допомогу для догляду за інвалідами, а також надання соціальної пенсії неповносправним, які досягли пенсійного віку, але не мають відповідного трудового стажу”, – каже заступник начальника управління соцзахисту міськради Наталія Кузяк.

По 500 грн щомісяця з міської скарбниці виплачуватимуть двом родинам – в однієї торік, а іншої цьогоріч – народилося троє дітей. Трійня, яка з’явилася на світ у 2011-му, мешкає у Галицькому районі. “Це будуть виплати до тих забезпечень та допомоги, що виплачує держава”, – додає Наталія Кузяк.

Крім того, окремим пунк­том передбачено пільги на оплату житлово-комунальних послуг, муніципальних субсидій, погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, інвалідам (серед них за зором І, ІІ груп), ветеранам УПА, вдовам політв’язням та ветеранів УПА, малолітнім політв’язням сталінських концтаборів. Для цього виділено із міського бюджету 3,6 мнл грн.

Другий. Він передбачає підтримку громадського сектору – проведення різноманітних заходів соціального спрямування, реалізація соціально-культурних проектів, фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів м. Львова. А також проведення щорічних заходів, приурочених до Великодня, Дня міста, Різдва.

Третій.  Він забезпечуватиме функціонування закладів соціального спрямування, які є під опікою міста: Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян та соціальний готель для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для цих закладів передбачено 1,3 млн грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4057 / 1.55MB / SQL:{query_count}