Цього четверга, 31 березня, у всеукраїнський прокат виходить шалена комедія з карколомними трюками та діалогами Selfieparty. Над її створенням працювали, зокрема, автор ідеї, співсценарист і режисер Любомир Левицький (відомий за роботою над фільмами “Штольня”, “Ломбард”, “Тіні незабутих предків”) та генеральний продюсер Сергій Лавренюк. Виробництвом і співпродюсуванням фільму займалася львівська продакшн-студія Vitamin Film Studio.
“Selfieparty – це хороший молодіжний сценарій та амбітні цілі. Насправді ми вдячні кожному, хто долучився до цієї кіноавантюри”, – відзначає виконавчий продюсер Vitamin Film Studio Віталій Соболевський.

За сюжетом Selfieparty, четверо друзів-студентів прокидаються в поліцейському відділку, не пам’ятаючи подій учорашнього дня. Їх звинувачують у вбивстві карлика, тіло якого знайшли на газоні будинку, де хлопці влаштували мегавечірку. Щоб встановити хід подій, герої вирішують зібрати всі фото і відео з учорашнього погрому та з’ясувати, що ж сталося минулої ночі.
Із чого все починалось?
Торік 22 червня на своїй сторінці у Facebook Любомир Левицький оголосив про початок роботи над новим україномовним проектом Selfieparty.
“Це буде запаморочливо смішна, агресивна і модна комедія, де кожен побачить сам себе. Скоро в кінотеатрах з’являться картонні постери фільму. Кожен, хто зробить селфі на фоні них, буде гарантовано запрошений на кастинг, – написав режисер. – Чесно зізнаюся: більш ризикового, ідіотського і кумедного кіно я ще не робив”.
Цей інтернет-кастинг, звичайно ж, вигадали як інструмент промокампанії. Але в результаті творці фільму отримали 9500 заявок від молоді з усієї країни! Саме з поміж них обрали 200 акторів масових сцен, які долучилися до зйомок.
Окрім цього, творча група провела ще один всеукраїнський кастинг, що проходив у найбільших інститутах та університетах України. За його результатами й обрали трьох майбутніх головних героїв комедії. Головні ролі в кінострічці виконали Ксенія Мішина, Артур Шурипа, Борис Савенко та понад 300 акторів масових сцен.
І все це у Львові?

Основною локацією для зйомок у попередньому фільмі Любомира Левицького “Тіні незабутих предків” були його рідні Чернівці. А от для втілення на екрані Selfieparty режисер обрав Львів. Зйомки кінострічки проходили в нашому місті і його околицях з жовтня по грудень 2015 року. Головними локаціями обрали територію Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, селище Брюховичі та центральну площу міста.
Декорації цієї комедії стали найбільшими на території Західної України: робота над перетворенням знімального павільйону в будинок головного героя тривала понад 240 годин. А от екстер’єрну частину зняли на території реального будинку, який надав відомий український стоматолог Ярослав Заблоцький. За період зйомок прибудинкову територію з газонами і клумбами знищили вщент.
“Створено на основі історій людей, яких ви фоловите…”
“Selfieparty – це позитивне кіно, якого в Україні, на жаль, критично мало. Події фільму зосереджені навколо гучної вечірки. Ми хочемо повернути моду на популярні за кордоном домашні вечірки і нагадати молоді, як можна відриватись”, – зазначає Любомир Левицький.

Герої цієї кінострічки є прототипами сучасного молодого покоління – це студенти перших курсів. Вони стильні, модні, розкуті, орієнтуються у світових трендах, глибоко інтегровані в міжнародний культурний простір, знають мови. Вони використовують соцмережі з користю і вміють поєднувати розваги з роботою. Ця молодь – креативний прошарок українського суспільства: стильні, розумні, проактивні, які вже за декілька років стануть відомими дизайнерами, топ-менеджерами, IT-спеціалістами або відкриють власні стартапи. За ними – перспективне майбутнє нашої країни. А зараз у них час розважатись.
“Це кіно неодмінно буде прибутковим, адже Selfieparty задуманий як комерційний проект. Це виклик для нас: показати, що український кінематограф може продаватися, – пояснює генеральний продюсер проекту Сергій Лавренюк. – Так, бюджет фільму невеликий, але ми ретельно продумували кожен кадр, залучали людей до кінопроцесу, аби створити фільм на одному рівні з американськими аналогами. Ми зняли таке кіно для молоді, яке буде їй близьке, тобто максимально орієнтувалися на споживача”.