Культурні події у нашому місті


Відразу ж після виходу дебютного альбому BAHROMA “Внутри” фронтмен гурту Роман Бахарев пообіцяв, що  нові пісні будуть готові вже незабаром. Обіцянку музиканти тримають і запрошують у суботу, 13 червня, о 19.00 в EVENT HALL KIHO (просп. Чорновола, 2) на концерт-презентацію нового ЕР.
“Коли ми заходили в студію, думали, що будемо записувати альбом, основою якого стануть синтезовані звуки і електронне звучання, – каже Роман Бахарев. – Але, як це часто буває, в процесі запису все змінилося: у нас почала виходити справжня рок-платівка, а найперші, більш ліричні пісні, ми вирішили презентувати на своїх найближчих концертах у вигляді ЕР”.
Втім нові пісні – не єдиний сюрприз, який музиканти готують для гостей свого туру. Найсмачніше BAHROMA залишає потай, адже елемент несподіванки – запорука гарного шоу.
В неділю, 14 червня, о 20.30 в ресторані імпровізацій “Грушевський cinema jazz” (просп. Шевченка, 28) відбудеться концерт блюз-фанк-рок ватаги “Шафа Шамана”.
Гурт створений наприкінці грудня 2009 року у Львові (разом з Ростиком Фуком, Назаром Пархомиком та Олексієм Добушем) і зараз працює над написанням саундтреків для європейських фільмів для вузького кола глядачів. Самі музиканти характеризують себе так: “Ми схильні до політичної непокори, захисту екології від автомобілів, пішоходів від пішоходів, слабших від ГМО, а також активно практикуємо метафізичні стани та інколи здоровий спосіб життя”.

З 12 по 14 червня в Парку культури ім. Б. Хмельницького в рамках LEOPOLIS GRAND PRIX 2015 триватиме “Гармидер” – платформа для популяризації українського виробника – якісного, креативного та активного.
В ці дні вас чекають зустрічі з кращими дизайнерами і виробниками одягу та аксесуарів, творцями журналу про подорожі Україною, працівниками дизайн-студії меблів, виробниками предметів інтер’єру, взуття, блокнотів, прикрас, листівок, сувенірів, креативних ламп, 3D-пазлів та багато іншого. 
В парку функціонуватиме дружня до собак територія від партнерів Best Friend. Під час “Гармидеру” гості зможуть поласувати смаколиками від львівських молодіжних закладів, випити кави чи прохолодних напоїв, взяти участь у майстер-класах для дітей і дорослих чи у воркшопах від команди Gather з розпису тканини вручну, створення бетонного глечика, розмальовування пташиної годівниці. А кращу музику вам даруватиме Dj T-Оne. 
Починаючи з 13 червня і до кінця літа на терасі Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) триватимуть креативні вікенди “Арт Барбекю”, які поєднають творчість та кулінарію. Кожен із вас може стати учасником оазису, який виникне просто серед міста. 
Для найкращого відпочинку гостей із самого ранку діятимуть різні атракції за таким графіком:
7.00 – 10.00: йога та інші оздоровчі практики;
10.00 – 12.00: запашні круасани з кавою та видом на палац Потоцьких; 
12.00 – 18.00: арт-години для дітей і дорослих (розвивальні ігри, мистецькі та кулінарні майстер-класи). 
До 16.00 діятиме дитяча зона з майстер-класами, аніматорами та театральними виставами. Тут батьки зможуть залишити дітей на кілька годин, аби відпочити і зайнятись саморозвитком.
Щосуботи о 18.00 на “Арт Барбекю” планується концертна програма та виступи діджеїв, а щонеділі о 20.00 – кінопоказ.

Крім того, в програмі – показові виступи і майстер-класи з сальси, танго, лінді-хопу та інших танців, дегустація вин, маркет хенд-мейд, змагання з комп’ютерних ігор, акції та неформальні зустрічі з відомими людьми. 
Директор Палацу мистецтв Юрій Гнатковський розповідає про ідею акції: “Наша мета – продемонструвати, скільки навколо на нас є креативного і цікавого, якщо тільки ми знайдемо в собі сили відірватись від дивана і віртуального простору ТБ та інтернету. Такі арт-вікенди є відпочинком та можливістю самовдосконалення за допомоги цікавих ідей і цікавих людей”.
Серед подій відкриття “Арт Барбекю” 13 червня – майстер-класи зі створення домашніх бургерів, виступ “Гич Оркестру” і “Джалапіти”, спектакль від театру тіней “Див” та сети від відомих діджеїв. І звичайно ж, під час творчого відпочинку кожен гість зможе скуштувати фірмових страв-барбекю, солодощів, випити кави.
Вхід на події – вільний! Участь в майстер-класах відбудеться за попереднім записом, плата за матеріали. 
З 11 по 14 червня о 17.00 в Палаці мистецтв показуватимуть анімаційний фільм Тома Мура “Пісня моря”. Мультик за сценарієм Віла Колінза творили в ко-продукції одразу п’ять країн: Ірландія, Данія, Бельгія, Люксембург і Франція. 
Сюжет мультфільму заснований на стародавній легенді ірландського та шотландського народів. Мама маленького Бена часто співала йому чарівні пісні про народ Селкі – людей, перетворених за свої гріхи на тюленів. Після народження сестрички мама безслідно зникає, а Бен розуміє, що його глухоніма сестра Сірша – остання з роду Селкі. Разом із сестрою Бену належить відправитися в подорож, під час якої їх чекають неймовірні пригоди, нові зустрічі та відкриття. Та найголовніше, що, пройшовши всі випробування, Бен і Сірша зустрінуться зі своєю мамою, яка живе в чарівному світі Селкі.
Вартість квитків – 20 гривень. Їх можна придбати в касі Палацу мистецтв перед сеансом, на ticketclub.com.ua та в касах ticketclub.

В рамках цьогорічної “Майстерні міста” 12 і 13 червня о 20.00 на площі святого Теодора мистецька формація Wiz-Art покаже добірку короткометражок на урбаністичну та велосипедну тематику “Архітектори на ровЕрах”. Загальна тривалість показу – 122 хвилини. За цей час ви зможете переглянути 16 кінострічок, створених режисерами з Німеччини, США, Гонконгу, Великобританії, Франції, Іспанії, Бразилії, Польщі та Росії. Вхід – вільний.
У п’ятницю, 12 червня, о 18.00 у львівській книгарні “Є” (просп. Свободи, 7) відбудеться зустріч з філософом, публіцистом, есеїстом, доктором політичних студій, кандидатом філософських наук, старшим викладачем Києво-Могилянської академії Володимиром Єрмоленком та презентація його нової книги “Далекі близькі”. 
Модеруватиме розмову поетеса, практикуючий філолог, викладачка історії європейських літератур ХІХ –ХХ століть, доцент кафедри теорії літератури Львівського нацуніверситету ім. І. Франка Ірина Старовойт.
“Далекі близькі” – це друга книжка українського філософа та публіциста Володимира Єрмоленка про Руссо, Казанову, Гофмана, Флобера, Дерріда, Зонтаґ, Барта, Ґарі й водночас про близькість, насолоду, невидимість, втрату, повільність та чуттєвість. Це книжка про людей та їхні життя, болі і радосщі та водночас про сенси, що їх ці люди витворювали зі свого досвіду. Це книжка про те, як можна перетворити слабкість на силу, а ваду на перевагу. Про те, як далекі класики можуть раптом стати близькими – як друзі, як рідні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4590 / 1.6MB / SQL:{query_count}