Мистецтво в дії

Арт-об’єднання “Мистецька сотня” за два тижні існування привернуло увагу українців трьома незвичними акціями

Ось уже понад два тижні минуло від 29 січня, коли у столиці з’явилася “Мистецька сотня”. Це своєрідний координаційний штаб, який об’єднує активних творців із різних культурних сфер. 
“Настав час об’єднатися і масштабно бімбанути мистецтвом! Хто ми? Ми є спільнотою незалежних митців, що почала своє існування під час Євромайдану, – пояснюють засновники арт-об’єднання. – Наша мета – це планування та підтримка мистецьких заходів, дослідництво розвитку сучасного мистецтва в країні та координація творчих людей”. 
Тож якщо ви талановиті, займаєтесь музикою, цікавитесь театром, хореографією, образотворчим мистецтвом або дизайном, саме вас не вистачає однодумцям з “Мистецької сотні”! Долучитись до неї дуже легко – майданчик арт-об’єднання працює в Українському домі. За досить короткий час свого існування “Мистецька сотня” провела кілька яскравих акцій. Особливу популярність серед євромайданівців здобули два “ТатуКлейноди”, під час яких (2 і 11 лютого) майстри безкоштовно робили усім охочим татуювання з національною символікою.
Чимало наших читачів уже напевно чули про проект “Щитоносець”, який  реалізували художники з “Мистецької сотні” цього понеділка в Українському домі. Попередньо поспілкувавшись із 23 активістами, митці створили 23 щити-обереги. Кожен із них малював щось своє: львівський художник-іконописець Лев Скоп – Юрія Змієборця з гербом 32-ої гуцульської сотні, харків’янка Катерина Ткаченко – буйний цвіт, що проростає із самого серця, киянин Михайло Заблодський – Кобзаря. Зі слів організаторів акції, деякі щити згодом планують виставити на аукціоні, а вторговані за них гроші підуть на підтримку Автомайдану.
Дуже пам’ятною, видовищною була акція “Митець=борець” – оригінальна фотосесія біля барикад на Грушевського. Представники “Мистецької сотні” зорганізували її задля об’єднання творчої молоді країни та впливу на політичні процеси “доступними” способами: фарбою, віршами, музикою, танцями. “Наш протест проти беззаконня – культурний  спротив. Наша зброя – мистецтво!” – пояснюють активісти арт-об’єднання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4531 / 1.55MB / SQL:{query_count}