Новини культури: телеграф

“Чарівник кларнета” Войтек Мрозек у філармонії 

Сьогодні о 18.00 Львівська обласна філармонія запрошує львів’ян та гостей міста послухати один із останніх творів Вольфганга Амадея Моцарта. Концерт для кларнета з оркестром  Ля мажор KV 622 – один із найпопулярніших концертів у репертуарі кларнетистів. Моцарт написав цей твір у 1791 році за кілька місяців до смерті. Його виконає Войтек Мрозек – “чарівник кларнета”, композитор і аранжувальник. Майстерне володіння інструментом дозволяє музикантові співпрацювати з видатними, всесвітньо відомими оркестрами і колективами, серед яких камерний оркестр Amadeus, оркестри Sinfonia Varsovia, Leopolis, квартети Camerata, Henschel, Rodin, Mozart, Джазовий квартет Збігнєва Намисловского. Цього вечора з Войтеком Мрозеком музикуватимуть Кшиштоф Гжибовскі (кларнет), Ігор Ломага (цимбали) та Молодіжний академічний симфонічний оркестр “ІNSO-Львів”.

Punk’s Not Dead

Нині о 20.00 в “Хмільному домі Роберта Домса” на одній сцені зустрінуться два українські гурти, що не мають рівних у своєму жанрі. Це “Брем Стокер” – рівненські панки, які вже п’ять років не давали концертів у нашому місті, та “Механічний апельсин” – команда, яка анонсувала презентацію нового кліпу “Пам’яті загиблих байкерів”.
Того ж дня в пабі “Charles Bukowski” київський квартет “Seahorse” презентуватиме дебютну роботу “Watch A Seahorse Give Birth [EP]”. Їх концерти – це музика британських 80-х: гіпнотичний постпанк, шаманський нью-вейв, психоделія і дух Манчестера. До гостей зі столиці приєднається львівський колектив “Polaron” –  хлопці представлятимуть нову концертну програму. Вони експериментують зі звучанням на межі шузейзу, постпанку та нойз-року. А для всіх, хто залишиться після виступів, – спеціальний сет із постпанку та нью-вейву відпрацює Zavgosp  – продюсер, арт-директор тернопільського клубу “Коза”, організатор фестивалів електронної музики. 

Фотопроект від Юрка Дячишина

У галереї “Дзиґа” до 31 червня у просторі “СТІНИ 3х6” (новий фотографічний простір) триватиме фотопроект Юрка Дячишина “Місце гри”. 
Він показує традиційні місця гри у вуличний футбол – без мільйонних гонорарів і слави, без реклами пива, автомобілів чи газованої води. Саме з цього розпочинали свою кар’єру всі відомі футболісти – на шкільних стадіонах, у двориках будинків та під’їздах. У підлітків проходить свій чемпіонат, за власними правилами чи без них, гра триває постійно, незалежно від сезону чи пори дня. Ця гра не для мільйонів глядачів, права на трансляцію з двору не продадуть за шалені гроші. Глядач може  пройти на неї без квитка, проте йому навряд чи буде цікаво  дивитися гру команд із трьох гравців і одних воріт. Час гри не лімітований, і суддею теж ніхто не хоче бути, бо йому не можна копати м’яча – це гра задля власного задоволення.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4629 / 1.55MB / SQL:{query_count}