Учора на каналі “М-1” команда презентувала новий кліп на однойменну назву, а презентація платівки очікується в кінці травня. До неї увійшло тринадцять композицій, на чотири з яких – “Этажи”, “Відьма”, “Отличный уикенд”, а тепер і “Прості речі” – вже знято відеокліпи.
Над записом першої платівки, що вийде на лейблі “Lavina Music”, і “Pianoбой” працювали Ілля Галушко із Esthetic Education, “бумбоксівсівець” Олександр Люлякін та Юрій Хусточка. Робота над нею тривала з кінця 2010-го до січня 2012 року на кількох студіях Києва та Москви.
“Вважаю, що перший альбом музиканта – це революція. І всі, хто доклав руку до цього моменту в історії, в майбутньому йтимуть пліч-о-пліч, – каже автор музики і текстів Дмитро Шуров. – Коли я слухаю цю платівку, то відчуваю не візерунок звуків, а емоції, пісні, що складаються в певне послання”. Автор розповів, що писав альбом, керуючись принципом: “Складне – просте, просте складне – прості речі рулять світом”.
Однією із родзинок альбому став вокал сина фронтмена гурту – Льва. Окрім того, Шуров виконав усі інструментальні партії у двох композиціях.
“Робота над “Простими речама” почалася в дитинстві, коли я разом із сестрою Олею складав на піаніно провокаційні пісні на вірші англійських абсурдистів”, – розповів Дмитро Шуров.
За його словами, вслухаючись у звучання композицій, можна почути різні не характерні для рок-музики елементи, скажімо, телефонні дзвінки, соло на клавесині, супровід невеликого духового оркестру.
Варто також відзначити неординарну роботу над обкладинкою альбому – на ній зображене унікальне космічне піаніно, створене художницею Лесею Патокою та її командою. Цей інструмент – реальний, а не як здавалося б на перший погляд “тридешний” проект-картинка.
Щодо кліпу, який команда презентувала вчора на музичному каналі “М-1”, то над його створенням працювала чимала команда: режисура, анімація, монтаж та постпродакшн – Стас Гуренко і Red Glass, Бандерас – оператор, Patriot – світло, Леся Патока і “Патока Студіо” – художник-постановник, декоратор, стиліст та продюсування – Олексій Согомонов і “Музика для Мас”.