Кримінальні схеми, як ракові пухлини, що пускають метастази, покрили всі структури міністерства
Наразі не звільнили жодного керівника Міндоходів у регіонах. Однак попередили: тих, хто не хоче чесно працювати, звільнять! ааа, ну все ясно... продолжится все равно... да вы поездите по инспекциям - посмотрите как люди работают... как начаотство себя ведет перед подчиненными, как они могут строить дома, покупать машины на свою ставку !!! или у них ставки по 20 000 гривен? или наподобии.... а привилегии у них какие... УВОЛЬНЯТЬ НЕОБХОДИМО ВСЕХ, НЕ ПЕРЕНАЗНАЧАТЬ ОДНОГО И ТОГО ЖЕ - А ИМЕННО УВОЛЬНЯТЬ!!!!!
Світ глобалізується і це не є секретом.В глобалізованому світі не так важливо хто виготовив продукцію а де вона була продана.Регіони де вища купівельна спроможність повинна мати більше коштів на свій розвиток а тому варто "витягнути" всі податки і нарахування з ціни товарів .Податки повинні нараховуватись в місцях реалізації (податок з реалізації) і поступати в місцеві бюджети.З них певна сума має відрахуватись на утримання влади- решта на розвиток інфраструктуру регіону. На місцях всі добре знають обороти магазинів і легко перевірять правильність відрахувань якщо надходження публікуватимуться. Беспосередньо із зарплати можуть утримуватись прибутковий і пенсійний(страховий) внески.Страховий-накопичувальний. Мінімальна ставка оподаткування зарплати має дорівнювати прожитковому мінімуму.Решту місцевих податків вирішують регіони.Таким чином повністю відпадає потреба в митниці і податкові.Покращує конкурентноздатність вироблених товарів.
Є один спосіб побороти корупцію - диктатурою законів. Як то було у Півд. Кореї, Сингапурі. І робили то диктатори, які себе першими ставили перед законом. Якби у нас наші нові керівники раптом почали продавати свою "зайву" нерухомість і відповідні гроші вклали би, ну, прикладом, у сучасну медичну технологію, щоб ми і наші діти не платили шалені гроші білоруським чи ізграїльським медикам - можна було б повірити у подолання корупції. Чи почалося у нас зараз нове життя з диктатури законів? Не падайте від гіркого сміху!!! Ю-ю-ю-юля!
Основи корупції були закладені не в 1992 році - це брехня, а ще у російській імперії і вона розквітла буйним цвітом у СРСР. Згадайте, чомусь це забувається! Але не про те. Приклад. Перевізник людей, грошей і пакунків у Італію пише, що в даний час дійсно на митниці у Чопі не беруть хабарі. Але строго і довго перевіряють, щоб не було жодних порушень. І багато перевізників ремствують: раніше вони везли зайве і на тому мали непоганий додатковий заробіток, частково ділячись з митниками. Були відомі такси, і догляд йшов швидко. І такі схеми у Росії діяли століттями (Чічіков) і діють у нас практично у любій сфері народного господарства. Можна описати, скажімо, лісову, добувну сферу, фармацевтику-медицину, освіту, ПРАВООХОРОННУ і т.д. і т.п. Трагедія, що корупція часто обопільно вигідна. А те,що держава бідніє і гниє, нікого не хвилює. Ми просто у тупіковій гілці розвитку суспільства.
Проблема не в коррупции в налоговой. Она есть, да, но она следствие друго явления - безнаказанности служащих за незаконные действия и невозможности обжаловать любое дейстие служащих налоговой в суд. Вот, к примеру, пришла налоговая. Провели проверку. Без достаточных оснований составили акт, по которому доначислили 1 млн. грн. налога на прибыль. У предпринимателя выбор: или судится, или дать взятку, что бы не платить 1 млн. Судится.... мы знаем что такое наши суды. Как только в админ суде видят суммы доначислений, они тоже хотят денег. И в первой инстации, и в аппеляции, и в кассации. Без денег - 100% проиграешь. Платить в три инстанции суда дорого. Взятка налоговой. Тут все просто и не особо дорого (по стравлению с 1 млн. грн и санкциями за не своевременную уплату - 20% от суммы). По приведенному примеру: 20-50 тыщ в конверте руководителю налоговой, что поводила проверку и тысяч 50-100 доначислений в бюджет. Ситуация осложняется еще и тем, что налоговики работают не по закону, а по своим инструкциям и письмам, которые очень часто не являются нормативно-правовыми актами и не зарегестрированы в МинЮсте (т.е. не прошли экспетизу на соответствие закону). По этим документам налоговики, без суда, признают сделки ничтожными, на предприниммателей вешают ярлыки "налоговая яма" (в законах такого понятия нет, это изобретение налоговиков), говорят о бестоварности тованых операций (такого понятния в законах нет), без приговора суда по виновным лицам о подделке или превышении полномочий, или внесении в документы недостоверных сведений (те же, накладные, акты выполеннных работ) признают абсолютно законный и правильный документ (накладная) недействительным, с соответствующими последствиями для исчисления валовых расходов и доходов. Так, что дело не в том, что налоговики берут взятки. В данном случае взятки для бизнеса это не плохо. А в том, что их действия, следствием которых есть взятки никто не контролируюет и обжаловать их до принятия решения о доначислении нельзя. Жалобы вышестоящиму налоговому органу я не рассматриваю как эффективный и действенный способ защиты от произвола.
Свежо придание,да верится с трудом! Основы коррупции были заложены еще в 1992 году.Ныне коррупция только наращивается. Существующая система власти по своей сути уже коррупционная.
Якщо хтось думає, що все закінчиться, як у 2004-ому, і повернуться хороші часи, то він помиляється, адже у суспільстві відбуваються тектонічні зміни. Хто цього не розуміє, з тим нам не по дорозі. Прошу таких людей написати заяви і піти з органів влади.
Донедавна нами керувала жменька недостойних самозакоханих посадовців, які, спираючись на суддів і податківців, поводилися з людьми як зі сміттям. Тож першим під люстрацію потрапило Міністерство доходів і зборів. Рішення про ліквідацію цього міністерства відображає бачення людей. Міністерство стало не слугою закону, а слугою окремої “сім’ї”. І тепер ми мусимо спокутувати гріхи наших попередників. Головне – не повторити їхніх помилок.
Не можна сьогодні призначати людей, які брали участь у роботі міністерства останніми роками. Тому ми знайдемо людей, які останніми роками працювали в аудиторських компаніях, займалися інвестиціями, консалтингом, бізнесом, тих, хто добре знає ситуацію з податками і митом, але не є учасником останніх афер чи махінацій. Таких людей ми вже знайшли і шукаємо далі.