За грошима до Ощадбанку підемо двічі!

Ярослава Тітова, начальник управління маркетингу, реклами та зв’язків із громадськістю Ощадбанку України про те, які документи потрібно мати при собі, щоб пройти актуалізацію, як і за скільки можна відновити втрачену ощадну книжку та про кредитні картки

Ярослава Тітова, начальник управління маркетингу, реклами та зв’язків із громадськістю Ощадбанку України про те, які документи потрібно мати при собі, щоб пройти актуалізацію, як і за скільки можна відновити втрачену ощадну книжку та про кредитні картки

Для того, щоб отримати знецінені заощадження в Ощадбанку СРСР українці повинні не лише через сайт чи за допомогою телефону поновити свої дані, але й пройти обов’язкову актуалізацію власних даних. Для цього вкладник повинен прийти у відповідну установу Ощадбанку і мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та ощадну книжку. 

За відсутності одного із цих документів пройти актуалізацію людина не зможе, а отже не отримає свої гроші. Проте, в Ощадбанку запевняють, що відновити ощадну книжку не складно. Мовляв, на це знадобиться щонайбільше тиждень. Із готівковими виплатами проблем виникати не повинно. “Якщо людина хоче отримати готівку, то в момент виплати повинна повідомити про це банківського працівника. Можна отримати картку окремо, а гроші окремо”, – каже “Пошті” Ярослава Тітова, начальник управління маркетингу, реклами та зв’язків із громадськістю Ощадбанку України.

– Ярославо Олександрівно, скажіть, будь ласка, яку процедуру має пройти зареєстрований вкладник, що отримати тисячу гривень?

– Кожен вкладник за допомогою телефону гарячої лінії або сайту, або SМS-повідомлення може дізнатися час і місце, коли йому потрібно прийти до банківської установи, щоб пройти актуалізацію своїх даних. При проходженні актуалізації  людина  дізнається час і місце, коли вона зможе отримати свої гроші.

– Тобто, щоб отримати довгоочікувану тисячу людина має двічі прийти до установи Ощадбанку?

– Так. Це банківська процедура. Людина не може актуалізувати свої дані через інтернет або по телефону. Вона має зробити це особисто (або довірена особа). Перший раз людина має прийти до банку, щоб актуалізувати свої дані, а другий раз, щоб отримати гроші.

 – Які документи треба мати при собі?

 – Потрібно мати оригінал і копію паспорта громадянина України, оригінал і копію ідентифікаційного коду та ощадну книжку.

– Доки триватиме актуалізація та виплата коштів українцям?

– Виплата та процедура актуалізації триватиме до кінця цього бюджетного року.

 – А що робити тим, хто втратив ощадну книжку? Як її поновити?

– Поновити втрачену ощадну книжку можна в установі Ощадбанку, в якій вона  була відкрита. Для цього потрібно написати заяву і все.

– Чи довго затягується процедура відновлення? 

– Ощадну книжку мають відновити через 3-4 дні з моменту подання заяви. Найдовше відновлення книжки може затягнутися до тижня.

– Можливо, той хто не встиг відновити втрачений документ не отримає грошей?

– Ні, не думаю. До кінця року ще достатньо часу, а процедура відновлення триває недовго. Певна, що всі хто загубив ощадну книжку встигне до кінця року її відновити. 

– Гроші перераховуватимуть на картку. А чи має можливість вкладник отримати тисячу гривень готівкою?

– Справді, кожному вкладнику без винятку перерахують тисячу на банківську картку, але якщо людина хоче отримати готівку, то в момент виплати повинна повідомити про це банківського працівника. Операційно-касовий працівник за допомогою терміналу зніме кошти з картки та видасть клієнту, тобто можна отримати картку окремо, а гроші окремо. Проте, якщо людина відмовиться від картки, то працівник банку повинен в неї на очах знешкодити картку. Раджу усім вкладникам брати картку, навіть зі знятими вже коштами, адже вона даватиме знижки в деяких аптеках та магазинах... 

– В яких саме?

– На це питання зарано відповідати. В цьому напрямку ще триває робота, ведуться переговори з торгівельними підприємствами та аптеками.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4102 / 1.57MB / SQL:{query_count}